Jesteś tutaj
Główna > Sekcja siatkówki żeńskiej > Siatkarki z kolejną wygraną

Siatkarki z kolejną wygraną

Dziesiąte zwycięstwo w drugoligowym sezonie zanotowały w sobotę nasze siatkarki. Tym razem podopieczne Daniela Przybylskiego i Edyty Kucharskiej ograły na wyjeździe Polonię Łaziska Górne. W tabeli rozgrywek są już piąte.

Zgodnie z przewidywaniami outsider grupy 2 drugiej ligi nie sprawił kaliszankom większych problemów. Zresztą nie mógł sprawić, bo siatkarki z grodu nad Prosną zagrały na swoim solidnym poziomie, wytrącając rywalkom z rąk wszelkie argumenty. Zespoły dzieliła różnica co najmniej jeden klasy, oczywiście na korzyść MKS-u. W żadnym z trzech rozegranych setów miejscowe nie dobrnęły do granicy 20 punktów. – Mecz przebiegał bez większej historii. Cieszy nas bardzo to zwycięstwo – komentuje trener Przybylski.

Wyniki

DrużynaSety123Małe punkty
Polonia Łaziska Górne015181750
Energa MKS Kalisz (siatkówka kobiet)325252575
Top