Jesteś tutaj
Główna > Sekcja siatkówki męskiej > Lider zbyt silny

Lider zbyt silny

Naszym siatkarzom nie udało się sprawić niespodzianki w starciu z liderem drugiej ligi. Lechia Tomaszów Mazowiecki wywiozła z Kalisza komplet punktów, zwyciężając 3:1.

Lechia przeważała w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i nie miała większych problemów z wywiezieniem pełnej puli. Kaliszanie swoich szans upatrywali w unikaniu własnych błędów, ale tych niestety było zbyt dużo, by w jakikolwiek sposób zagrozić głównemu kandydatowi do awansu. Przyjezdni zwyciężyli w pierwszym i drugim secie do 14. Kolejnego udało się wprawdzie ugrać gospodarzom (25:23), ale w czwartym nie mieli zbyt wiele do powiedzenia (15:25).

Wyniki

DrużynaSety1234Małe punkty
Energa MKS Kalisz (siatkówka mężczyzn)11414251568
Lechia Tomaszów Mazowiecki32525232598
Top