Jesteś tutaj
Główna > Sekcja siatkówki męskiej > Z Kluczborkiem za trzy punkty!

Z Kluczborkiem za trzy punkty!

Ważne zwycięstwo odnieśli w sobotę nasi siatkarze, którzy pokonali w hali przy Łódzkiej trzecią w tabeli drugiej ligi drużynę – UKS Mickiewicz Kluczbork.

Spotkanie było bardzo zacięte, a każdy z czterech setów kończył się grą na przewagi. Wojnę nerwów w końcówkach wygrywali kaliszanie, którzy w ten sposób zgarnęli pełną pulę. Pierwszego seta wygrali wprawdzie rywale – 26:24, ale kolejne kończyły się już na korzyść miejscowych – po 25:23. Nasza drużyna nadal plasuje się na dziewiątym miejscu, ale do czwartego obecnie Mickiewicza traci już tylko pięć punktów. Kolejne trzy spotkania podopieczni Mariusza Pieczonki i Wojciecha Pytlarza rozegrają na wyjazdach.

Wyniki

DrużynaSety1234Małe punkty
Energa MKS Kalisz (siatkówka mężczyzn)32425252599
UKS Mickiewicz Kluczbork12623232395
Top