Jesteś tutaj
Główna > Sekcja siatkówki męskiej > Wyjazdowe przełamanie

Wyjazdowe przełamanie

Pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo zanotowali w sobotę nasi siatkarze. Na parkiecie w Sieradzu podopieczni Mariusza Pieczonki i Wojciecha Pytlarza pokonali miejscowy ULKS MOSiR 3:1. Dzięki tej wygranej awansowali w drugoligowej tabeli na ósme miejsce.

Na pierwsze wyjazdowe punkty kaliszanie czekali od startu rozgrywek. Przełamali się w Sieradzu, po dość dobrym i żwawym spotkaniu. Pierwszego seta wygrali na przewagi, do 24, choć mogli go zakończyć wcześniej, bo prowadzili 23:18. W kolejnym ulegli przeciwnikowi do 17, ale był to tylko wypadek przy pracy. W trzeciem i czwartej odsłonie znów byli lepsi od gospodarzy i to wyraźnie, zwyciężając 3:1.

Wyniki

DrużynaSety1234Małe punkty
ULKS MOSiR Sieradz12425171884
Energa MKS Kalisz (siatkówka mężczyzn)32617252593
Top