Jesteś tutaj
Główna > Sekcja siatkówki żeńskiej > Ewelina Janicka nową zawodniczką Calisii

Ewelina Janicka nową zawodniczką Calisii

Dobiega końca kompletowanie składu drużyny naszych siatkarek na sezon 2017/2018. W czwartek umowę z klubem podpisała Ewelina Janicka.

Mierząca 193 cm środkowa jest rodowitą kaliszanką. Swoją siatkarską karierę rozpoczynała pod okiem trenera Daniela Przybylskiego. Z Calisii trafiła do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu, notując w tym czasie wiele imponujących sukcesów w młodzieżowej reprezentacji Polski – kadetek i juniorek. W OrlenLidze zadebiutowała jako zawodniczka Pałacu Bydgoszcz. Potem występowała m.in. w Developresie SkyRes Rzeszów, a ostatni sezon spędziła w pierwszoligowej Proximie Kraków.

Witamy ponownie w Kaliszu i życzymy wielu sukcesów!

zdjęcie – Karina Zachara

Top