Jesteś tutaj
Główna > Sekcja siatkówki żeńskiej > Kadra w komplecie

Kadra w komplecie

Justyna Raczyńska i Natalia Krawulska jako ostatnie podpisały umowy z naszym klubem. Kadra pierwszoligowej drużyny jest już w komplecie i liczy w sumie 13 siatkarek.

W porównaniu z poprzednimi rozgrywkami skład Calisii zasiliło aż osiem nowych zawodniczek. Oprócz przyjmującej Justyny Raczyńskiej (ostatnio Nike Węgrów i Chemik Police) i atakującej Natalii Krawulskiej (Pałac Bydgoszcz) do zespołu dołączyły rozgrywające Katarzyna Wawrzyniak (Legionovia) i Sylwia Kucharska (PTPS Piła), atakująca Patrycja Grocholewska, przyjmująca Kinga Dybek (obie Joker Świecie) oraz wspomniane wcześniej środkowa Ewelina Janicka i libero Angelika Bulbak. Przygotowania do sezonu 2017/2018 ruszą 31 lipca.

***

Kadra siatkarek MKS Calisia na sezon 2017/2018

rozgrywające: Katarzyna Wawrzyniak, Sylwia Kucharska

atakujące: Natalia Krawulska, Patrycja Grocholewska

przyjmujące: Hanna Łukasiewicz, Justyna Raczyńska, Kinga Dybek, Justyna Andrzejczak

środkowe: Ewelina Janicka, Ivana Isailović, Katarzyna Drewniak

libero: Angelika Bulbak, Anna Głowiak

fot. Karina Zachara

Top