Jesteś tutaj
Główna > Sekcja siatkówki żeńskiej > Z beniaminkiem na inaugurację

Z beniaminkiem na inaugurację

Nowy pierwszoligowy sezon siatkarki MKS rozpoczną 7 października. Na inaugurację zmierzą się z beniaminkiem rozgrywek, Grupą Azoty PWSZ Tarnów.

Wstępny terminarz ustalony przez Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Piłki Siatkowej musi zostać jeszcze zatwierdzony przez zarząd siatkarskiej centrali, ale wydaje się, że jest to tylko formalność. Wiadomo zatem, że pierwszoligowe rozgrywki rozpoczną się 7 października. Podopieczne Mariusza Wiktorowicza i Daniela Przybylskiego zagrają wtedy w Arenie z Grupą Azoty PWSZ Tarnów, czyli jednym z pięciu beniaminków. Pierwszą rundę zakończą 6 grudnia wyjazdowym spotkaniem z AZS Uni Opole. Faza zasadnicza potrwa do 3 marca.

***

Plan 1. kolejki I ligi siatkarek (7 października)
Wisła Warszawa – SMS PZPS Szczyrk
Joker Mekro Energoremont Świecie – MKS E.Leclerc Radomka Radom
WTS Solna Wieliczka – Enea Energetyk Poznań
KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice – AZS AWF Warszawa
MKS Kalisz – Grupa Azoty PWSZ Tarnów
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR – Uni Opole

Top