Jesteś tutaj
Główna > Sekcja piłki ręcznej > Inauguracja z Vive. Poznaliśmy pełny terminarz

Inauguracja z Vive. Poznaliśmy pełny terminarz

Znany jest już terminarz spotkań PGNiG Superligi w sezonie 2017/2018. Na inaugurację zaplanowaną na 2 września nasz zespół podejmie w Arenie wielokrotnych mistrzów Polski – Vive Kielce.

Terminarz PGNiG Superligi na sezon 2017/2018
mecz (gospodarze – goście)    data meczu    nr serii
1. SERIA  
Meble Wójcik Elbląg – Sandra Spa Pogoń Szczecin    1 wrzesień 2017    1
MKS Kalisz – Vive Kielce    2 wrzesień 2017    1
MMTS Kwidzyn – NMC Górnik Zabrze    2 wrzesień 2017    1
Azoty-Puławy – Stal Mielec    2 wrzesień 2017    1
Wybrzeże Gdańsk – Chrobry Głogów    2 wrzesień 2017    1
ORLEN Wisła Płock  – Spójnia Gdynia    2 wrzesień 2017    1
Gwardia Opole – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski    2 wrzesień 2017    1
KPR Legionowo – Zagłębie Lubin    2 wrzesień 2017    1
2. SERIA  
Zagłębie Lubin – MKS Kalisz    9 wrzesień 2017    2
Spójnia Gdynia – NMC Górnik Zabrze    9 wrzesień 2017    2
Vive Kielce – MMTS Kwidzyn    9 wrzesień 2017    2
Meble Wójcik Elbląg – Gwardia Opole    9 wrzesień 2017    2
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Azoty Puławy    9 wrzesień 2017    2
Chrobry Głogów – ORLEN Wisła Płock    9 wrzesień 2017    2
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Wybrzeże Gdańsk    9 wrzesień 2017    2
Stal Mielec – KPR Legionowo    9 wrzesień 2017    2
3. SERIA  
Vive Kielce – Zagłębie Lubin    12 wrzesień 2017    3
ORLEN Wisła Płock  – Sandra Spa Pogoń Szczecin    13 wrzesień 2017    3
MKS Kalisz – Stal Mielec    13 wrzesień 2017    3
Gwardia Opole – Wybrzeże Gdańsk    16 wrzesień 2017    3
NMC Górink Zabrze – Chrobry Głogów    16 wrzesień 2017    3
MMTS Kwidzyn – Spójnia Gdynia    16 wrzesień 2017    3
Azoty-Puławy – Meble Wójcik Elbląg    16 wrzesień 2017    3
KPR Legionowo – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski    16 wrzesień 2017    3
4. SERIA  
Stal Mielec – Vive Kielce    19 wrzesień 2017    4
Gwardia Opole – ORLEN Wisła Płock    20 wrzesień 2017    4
Chrobry Głogów – Spójnia Gdynia    23 wrzesień 2017    4
Sandra Spa Pogoń Szczecin – NMC Górnik Zabrze    23 wrzesień 2017    4
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – MKS Kalisz    23 wrzesień 2017    4
Wybrzeże Gdańsk – Azoty Puławy    23 wrzesień 2017    4
Zagłębie Lubin – MMTS Kwidzyn    23 wrzesień 2017    4
Meble Wójcik Elbląg – KPR Legionowo    23 wrzesień 2017    4
5. SERIA    
Vive Kielce – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski    26 wrzesień 2017    5
Azoty-Puławy – ORLEN Wisła Płock    27 wrzesień 2017    5
Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn    30 wrzesień 2017    5
NMC Górnik Zabrze – Gwardia Opole    30 wrzesień 2017    5
Spójnia Gdynia – Sandra Spa Pogoń Szczecin    30 wrzesień 2017    5
Zagłębie Lubin – Stal Mielec    30 wrzesień 2017    5
MKS Kalisz – Meble Wójcik Elbląg    30 wrzesień 2017    5
KPR Legionowo – Wybrzeże Gdańsk    30 wrzesień 2017    5
6. SERIA    
Meble Wójcik Elbląg – Vive Kielce    3 październik 2017    6
Spójnia Gdynia – Gwardia Opole    4 październik 2017    6
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Chrobry Głogów    7 październik 2017    6
Stal Mielec – MMTS Kwidzyn    7 październik 2017    6
NMC Górnik Zabrze – Azoty Puławy    7 październik 2017    6
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Zagłębie Lubin    7 październik 2017    6
Wybrzeże Gdańsk – MKS Kalisz    7 październik 2017    6
ORLEN Wisła Płock  – KPR Legionowo    4 październik 2017    6
7. SERIA    
Vive Kielce – NMC Górink Zabrze    10 październik 2017    7
Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn    11 październik 2017    7
Zagłębie Lubin – ORLEN Wisła Płock    11 październik 2017    7
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Meble Wójcik Elbląg    14 październik 2017    7
Stal Mielec – Wybrzeże Gdańsk    14 październik 2017    7
Azoty-Puławy – Sandra Spa Pogoń Szczecin    14 październik 2017    7
MKS Kalisz – Spójnia Gdynia    14 październik 2017    7
KPR Legionowo – Chrobry Głogów    14 październik 2017    7
8. SERIA
ORLEN Wisła Płock  – Vive Kielce    18 październik 2017    8
Meble Wójcik Elbląg – Stal Mielec    18 październik 2017    8
Chrobry Głogów – Azoty Puławy    18 październik 2017    8
Wybrzeże Gdańsk – Zagłębie Lubin    18 październik 2017    8
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – MMTS Kwidzyn    18 październik 2017    8
NMC Górnik Zabrze – MKS Kalisz    18 październik 2017    8
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Gwardia Opole    18 październik 2017    8
Spójnia Gdynia – KPR Legionowo    18 październik 2017    8
9. SERIA 
Vive Kielce – Wybrzeże Gdańsk    7 listopad 2017    9
MKS Kalisz – ORLEN Wisła Płock    8 listopad 2017    9
Chrobry Głogów – Gwardia Opole    11 listopad 2017    9
MMTS Kwidzyn – Sandra Spa Pogoń Szczecin    11 listopad 2017    9
Azoty-Puławy – Spójnia Gdynia    11 listopad 2017    9
Zagłębie Lubin – Meble Wójcik Elbląg    11 listopad 2017    9
Stal Mielec – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski    11 listopad 2017    9
KPR Legionowo – NMC Górink Zabrze    11 listopad 2017    9
10. SERIA 
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Vive Kielce    14 listopad 2017    10
Gwardia Opole – MKS Kalisz    15 listopad 2017    10
ORLEN Wisła Płock  – Meble Wójcik Elbląg    15 listopad 2017    10
KPR Legionowo – Azoty Puławy    15 listopad 2017    10
MMTS Kwidzyn – Wybrzeże Gdańsk    18 listopad 2017    10
Spójnia Gdynia – Stal Mielec    18 listopad 2017    10
Chrobry Głogów – Zagłębie Lubin    18 listopad 2017    10
NMC Górink Zabrze – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski    18 listopad 2017    10
11. SERIA 
Vive Kielce – Chrobry Głogów    21 listopad 2017    11
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – ORLEN Wisła Płock    22 listopad 2017    11
Azoty-Puławy – MMTS Kwidzyn    22 listopad 2017    11
KPR Legionowo – Gwardia Opole    22 listopad 2017    11
Meble Wójcik Elbląg – Wybrzeże Gdańsk    25 listopad 2017    11
Stal Mielec – NMC Górink Zabrze    25 listopad 2017    11
Zagłębie Lubin – Spójnia Gdynia    25 listopad 2017    11
Sandra Spa Pogoń Szczecin – MKS Kalisz    25 listopad 2017    11
12. SERIA    
Spójnia Gdynia – Vive Kielce    28 listopad 2017    12
ORLEN Wisła Płock  – Stal Mielec    29 listopad 2017    12
MMTS Kwidzyn – Meble Wójcik Elbląg    2 grudzień 2017    12
Gwardia Opole – Azoty Puławy    2 grudzień 2017    12
Chrobry Głogów – MKS Kalisz    2 grudzień 2017    12
Wybrzeże Gdańsk – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski    2 grudzień 2017    12
Sandra Spa Pogoń Szczecin – KPR Legionowo    2 grudzień 2017    12
NMC Górink Zabrze – Zagłębie Lubin    3 grudzień 2017    12
13. SERIA 
Azoty-Puławy – MKS Kalisz    6 grudzień 2017    13
Gwardia Opole – Vive Kielce    6 grudzień 2017    13
Wybrzeże Gdańsk – ORLEN Wisła Płock    6 grudzień 2017    13
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Spójnia Gdynia    6 grudzień 2017    13
Meble Wójcik Elbląg – NMC Górink Zabrze    6 grudzień 2017    13
Zagłębie Lubin – Sandra Spa Pogoń Szczecin    6 grudzień 2017    13
Stal Mielec – Chrobry Głogów    6 grudzień 2017    13
MMTS Kwidzyn – KPR Legionowo    6 grudzień 2017    13
14. SERIA 
MMTS Kwidzyn – ORLEN Wisła Płock    9 grudzień 2017    14
Spójnia Gdynia – Meble Wójcik Elbląg    9 grudzień 2017    14
Gwardia Opole – Zagłębie Lubin    9 grudzień 2017    14
Chrobry Głogów – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski    9 grudzień 2017    14
NMC Górink Zabrze – Wybrzeże Gdańsk    9 grudzień 2017    14
Sandra Spa Pogoń Szczecin – Stal Mielec    9 grudzień 2017    14
MKS Kalisz – KPR Legionowo    9 grudzień 2017    14
Vive Kielce – Azoty Puławy    10 grudzień 2017    14
15. SERIA  
MKS Kalisz – MMTS Kwidzyn    13 grudzień 2017    15
Stal Mielec – Gwardia Opole    13 grudzień 2017    15
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Sandra Spa Pogoń Szczecin    13 grudzień 2017    15
ORLEN Wisła Płock  – NMC Górink Zabrze    13 grudzień 2017    15
Wybrzeże Gdańsk – Spójnia Gdynia    13 grudzień 2017    15
Zagłębie Lubin – Azoty Puławy    13 grudzień 2017    15
Meble Wójcik Elbląg – Chrobry Głogów    13 grudzień 2017    15
Vive Kielce – KPR Legionowo    13 grudzień 2017    15

Top