Jesteś tutaj
Główna > Sekcja siatkówki żeńskiej > Siatkarki drugie w „Poznań Cup”

Siatkarki drugie w „Poznań Cup”

Dwa zwycięstwa w turnieju „Poznań Cup” odniosły siatkarki MKS Kalisz. W ostatnim dniu zmagań podopieczne Mariusza Wiktorowicza i Daniela Przybylskiego bez straty seta pokonały drużynę Enei Energetyka Poznań i zajęły w całych zawodach drugie miejsce.

Na parkiecie hali POSiR-u siatkarki z Kalisza wygrały dwa z trzech meczów. W sobotę ograły innego pierwszoligowego rywala, Jokera Świecie 3:1, powalczyły też z orlenligowym Pałacem Bydgoszcz, który triumfował w całych zawodach. W niedzielę ekipa MKS-u nie dała szans Energetykowi Poznań. Wygrana 3:0 zapewniła kaliszankom drugie miejsce w turnieju.

Kolejne gry kontrolne podopieczne trenerów Wiktorowicza i Przybylskiego zaliczą za niespełna dwa tygodnie w Legionowie, gdzie uczestniczyć będą w silnie obsadzonych zawodach z udziałem miejscowej Legionovii oraz PTPS-u Piła i WTS Solnej Wieliczka.

***

Klasyfikacja końcowa
1. Pałac Bydgoszcz 3 6 9:3
2. MKS Kalisz 3 5 6:4
3. Enea Energetyk Poznań 3 4 5:6
4. Joker Świecie 3 3 2:9

MKS: Katarzyna Wawrzyniak, Sylwia Kucharska, Ewelina Janicka, Katarzyna Drewniak, Ivana Isailović, Hanna Łukasiewicz, Kinga Dybek, Justyna Andrzejczak, Justyna Raczyńska, Patrycja Grocholewska, Natalia Sroka, Anna Głowiak (l), Angelika Bulbak (l)

Top