Jesteś tutaj
Główna > #Volleyball > Trzy punkty w Gliwicach!

Trzy punkty w Gliwicach!

W sobotę siatkarki Energa MKS Kalisz pokonały na wyjeździe AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:1 i umocniły się na czele pierwszej ligi. To ósme zwycięstwo kaliskiej drużyny w tym sezonie. Wciąż pozostaje ona niepokonana.

Na parkiecie w Gliwicach podopieczne Mariusza Wiktorowicza i Daniela Przybylskiego rozkręcały się z seta na set. Ten otwierający zawody nie ułożył się po ich myśli, przegrały go do 16, ale jak się później okazało, był to tylko wypadek przy pracy, spowodowany zmęczeniem po kilkugodzinnej podróży. Kolejne partie kaliszanki wygrały do 21 oraz dwukrotnie do 18.

***

AZS Politechniki Śląskiej Gliwice – Energa MKS Kalisz 1:3 (25:16, 21:25, 18:25, 18:25)

Energa MKS: Wawrzyniak, Dybek, Janicka, Łukasiewicz, Sroka, Isailović oraz Bulbak (l), Głowiak (l), Raczyńska, Kucharska, Widera, Andrzejczak, Drewniak

Top