Jesteś tutaj
Główna > Sekcja siatkówki męskiej > Piąta wygrana siatkarzy

Piąta wygrana siatkarzy

Piąte w tym sezonie i zarazem drugie z rzędu zwycięstwo zanotowali w sobotę nasi siatkarze. Na parkiecie w Opocznie ograli miejscowe Caro 3:0.

Pierwszego seta przyjezdni wygrali do 15 i stało się jasne, że nie powinni oni mieć problemów z ograniem przedostatniej w tabeli grupy 3 drugiej ligi drużyny. Potwierdziło się to w kolejnych odsłonach. W drugiej kaliszanie pozwolili rywalom na zdobycie 21 punktów, a w trzeciej osiemnastu. Piąty w sezonie triumf stał się zatem faktem.

Podopieczni trenerów Pieczonki i Pytlarza nadal zajmują szóste miejsce, ale do trzeciej w zestawieniu ekipy z Borowna tracą tylko punkt. Za tydzień podejmą rezerwy Skry Bełchatów.

***

Caro Opoczno – Energa MKS Kalisz 0:3 (15:25, 21:25, 18:25)

Top