Jesteś tutaj
Główna > Sekcja siatkówki męskiej > Ze Skrą bez punktów

Ze Skrą bez punktów

Siatkarze Energa MKS przegrali u siebie z rezerwami Skry Bełchatów i pierwszą rundę fazy zasadniczej drugiej ligi zakończyli na szóstym miejscu.

Kaliszanie byli lepsi od młodej ekipy z Bełchatowa tylko w trzecim secie, wygranym do 18. W pozostałych niewiele byli w stanie zdziałać. Rywale szybko odskakiwali na kilka oczek i nie dali się dogonić. Dla podopiecznych Mariusza Pieczonki i Wojciecha Pytlarza była to czwarta porażka w tym sezonie. Mecz z rezerwami Skry był ich ostatnim w pierwszej rundzie fazy zasadniczej.

***

Energa MKS Kalisz – PGE Skra II Bełchatów 1:3 (20:25, 22:25, 25:18, 17:25)

Energa MKS: Pluto, Kopacz, Porada, Pytlarz, Lipa, Telega oraz Wyrwich (l), Kaczmarek (l), Ozdowski, Zych, Brodziak, Nawrot

Top