Jesteś tutaj
Główna > #Volleyball > Dziesiąte zwycięstwo!

Dziesiąte zwycięstwo!

W sobotnim meczu rozegranym w Arenie nasze siatkarki wygrały 3:1 z Karpatami Krosno. To dziesiąte zwycięstwo kaliszanek w tym sezonie pierwszej ligi. Nadal pozostają one niepokonane!

Pierwszego seta miejscowe wygrały do 22, choć w jego trakcie przytrafił im się przestój, który mógł mieć brzemienne skutki. Na szczęście końcówka należała do kaliszanek, które zwyciężyły po dobrych akcjach Eweliny Janickiej. W drugim secie przewaga podopiecznych Mariusza Wiktorowicza i Daniela Przybylskiego była już wyraźna, ale już w trzecim znów więcej do powiedzenia miały rywalki z Krosna. Losy meczu rozstrzygnął ostatecznie czwarty set. Siatkarki Energa MKS prowadziły w nim od początku do końca i zwyciężyły do 20 po udanym serwisie Natalii Sroki.

Dla kaliskiej drużyny to dziesiąte zwycięstwo w tym sezonie. Nad drugą Wisłą Warszawa utrzymała ona trzypunktowy dystans.

***

Energa MKS Kalisz – Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR 3:1 (25:22, 25:14, 21:25, 25:20)

Energa MKS: Wawrzyniak, Dybek, Drewniak, Łukasiewicz, Sroka, Isailović oraz Bulbak (l), Głowiak (l), Kucharska, Widera, Raczyńska, Janicka, Andrzejczak

Top