Jesteś tutaj
Główna > Sekcja siatkówki żeńskiej > Trzynaste zwycięstwo!

Trzynaste zwycięstwo!

Zgodnie z przewidywaniami siatkarki Energi MKS Kalisz bez problemu poradziły sobie z AZS AWF Warszawa, odnosząc trzynaste ligowe zwycięstwo. Był to ich ostatni mecz w tym roku. Kończą go jako jedyna niepokonana w pierwszej lidze drużyna.

– To był mecz, w którym mogliśmy pograć całym składem. Te dziewczyny, które wcześniej mniej grały, dziś nieco dłużej były na boisku i pokazały się z dobrej strony, z czego jestem zadowolony. Stanowimy kolektyw i po raz kolejny to się potwierdziło – podsumował trener Mariusz Wiktorowicz.

***

Energa MKS Kalisz – AZS AWF Warszawa 3:0 (25:14, 25:15, 25:21)

Energa MKS: Wawrzyniak, Dybek, Drewniak, Sroka, Raczyńska, Isailović oraz Głowiak (l), Bulbak (l), Kucharska, Widera, Andrzejczak, Janicka

Top