Jesteś tutaj
Główna > Sekcja piłki ręcznej - juniorzy > Juniorzy ulegli Ostrovii

Juniorzy ulegli Ostrovii

Juniorzy Energi MKS Kalisz przegrali derby ziemi kalisko-ostrowskiej w ramach rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Juniorów. Zostali pokonani przez drużynę KPR Ostrovia 26:21.

Przebieg meczu do złudzenia przypominał spotkanie z UKS Lider Swarzędz. Przeciwnicy prowadzili przez obie partie, a kaliscy juniorzy starali się wyrównać wynik. Choć pod koniec spotkania zawodnicy z Ostrowa Wielkopolskiego byli już zmęczeni i mniej skoncentrowani, to nasza drużyna nie potrafiła wykorzystać tej sytuacji. Niecelne zagrania i niewykorzystane rzuty karne zadecydowały o tym, że po 60 minutach triumf święcili rywale.

Mimo niekorzystnego wyniku, dobry występ odnotowali kaliscy bramkarze Kamil Michalski i Adam Lipicki, skutecznie funkcjonowała też obrona całego zespołu. W ataku na prawym skrzydle świetnie radził sobie Mateusz Winnicki, na lewym – Paweł Raszewski, Maksymilian Staszak zdobył wiele bramek, a Paweł Raszewski bardzo dobrze spisywał się w kryciu ostrowskiego rozgrywającego.

Drużyna wraz ze sztabem dziękuje gorąco publiczności za liczne przybycie i głośny doping.

Top