Główna > Sekcja siatkówki żeńskiej > Znamy skład siatkarek Energi MKS Kalisz!

Znamy skład siatkarek Energi MKS Kalisz!

Po kilku latach nadeszła chwila, na którą wszyscy czekaliśmy. Powrót wielkiej siatkówki do Kalisza. Rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet, najwyższej klasy rozgrywkowej, startują 3 listopada. W tym sezonie o Mistrzostwo Polski powalczą również kaliskie siatkarki!

W przerwie środowego meczu 8.serii PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych, kibicom zgromadzonym w Hali Kalisz Arena zaprezentowały się siatkarki Energi MKS Kalisz.

Podczas oficjalnej prezentacji poznaliśmy sztab oraz skład drużyny, która kontynuować będzie lokalne tradycje piłki siatkowej kobiet na najwyższym poziomie:

nr 1 – rozgrywająca – Małgorzata Sobolewska – kapitan drużyny

nr 3 – libero – Anna Głowiak

nr 4 – atakująca – Aleksandra Wańczyk

nr 6 – przyjmująca – Justyna Andrzejczak

nr 7 – przyjmująca – Kinga Dybek

nr 8 – środkowa – Ewelina Janicka

nr 9 – przyjmująca – Natalia Strózik

nr 13 – libero – Agata Nowak

nr 15 – środkowa – Aleksandra Cygan

nr 17 – przyjmująca – Ljubica Kecman

I trener – Mariusz Wiktorowicz

I asystent trenera – Wojciech Pytlarz

II asystent trenera– Daniel Przybylski

kierownik zespołu – Ivana Isailovic

statystyk – Nikolas Przybylski

Pierwszy sprawdzian zespołu już 3 listopada o 18:30 w Hali Kalisz Arena. Rywalem klubu będzie BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Już dziś serdecznie zapraszamy !

Przypomnijmy, że sponsorem tytularnym drużyny Energa MKS Kalisz jest Grupa Energa.