Jesteś tutaj
Główna > #Volleyball > Promocja dla młodych fanów siatkówki!

Promocja dla młodych fanów siatkówki!

Już jutro rusza sezon Ligi Siatkówki Kobiet w Kaliszu. Z tej okazji klub Energa MKS Kalisz przygotował gratkę dla dzieci i młodzieży, którzy z bliska chcą oglądać zmagania kaliskich siatkarek.

Klub oferuje darmowe wejściówki dla wszystkich szkół i zorganizowanych grup młodzieży. Wystarczy, by opiekun grupy przesłał zapytanie na adres biuro@mks-kalisz.pl wraz z nazwą placówki oraz zamawianą liczbą biletów. Wejściówki będą do odbioru w dniu meczu w kasie Hali Arena już 2h przed pierwszym gwizdkiem. Zgłoszenia należy przesyłać maksymalnie do 48h przed danym meczem, np. zapotrzebowanie biletów na mecz 14 listopada, przyjmujemy do 12 listopada.

Zapraszamy do udziału w promocji!

Więcej informacji udziela biuro klubu, mailowo biuro@mks-kalisz.pl lub pod numerem telefonu 664 433 769.

Sponsorem tytularnym klubu Energa MKS Kalisz jest Grupa Energa.

Top