Jesteś tutaj
Główna > Klub > WIELKI KONKURS DLA SZKÓŁ

WIELKI KONKURS DLA SZKÓŁ

‼️ Wielki konkurs dla szkół ‼️

➡️Marzy Wam się trening i spotkanie z mistrzami? Zawsze chcieliście poznać ich osobiście? A może dowiedzieć się o tajnikach dyscypliny od Zbigniewa Kwiatkowskiego albo Małgorzaty Sobolewskiej? Teraz to możliwe! Jak to zrobić? Pokażcie swoją siłę podczas meczu siatkarek Energi MKS Kalisz już 12 grudnia!

➡️Zasady są bardzo proste: przyjdźcie w jak największej liczbie uczniów na mecz z Developresem SkyRes Rzeszów! Zróbcie wszystko, by jak najbardziej wyróżnić się z tłumu innych szkół: mogą to być kolorowe koszulki, czapki albo tabliczki z oznaczeniem szkoły.

‼️ Dwie szkoły, które najbardziej się wyróżnią, wygrają trening z piłkarzami ręcznymi lub siatkarkami ‼️

Macie pytania? Super! Prześlijcie je na adres marketing@mks-kalisz.pl

Czekamy na Was 🥰

Top