Jesteś tutaj
Główna > Sekcja piłki ręcznej - juniorzy > Zakończenie sezonu juniorów w hali Kalisz Arena

Zakończenie sezonu juniorów w hali Kalisz Arena

Juniorzy Energa MKS Kalisz występujący w Wielkopolskiej Lidze Juniorów rozegrali dziś ostatni mecz na własnym parkiecie. Po raz pierwszy mieli okazję zaprezentować się w hali Arena, gdzie na co dzień swoje spotkania rozgrywają zawodnicy Energi MKS występujący w PGNiG Superlidze – dziś w roli kibiców. 

Początek spotkania był bardzo wyrównany, do 15. minuty drużyny walczyły punkt za punkt. Pod koniec pierwszej połowy na prowadzenie wyszli goście, a kaliscy juniorzy nie zdążyli ich dogonić. W drugiej części spotkania gospodarze dawali z siebie wszystko, by wyrównać wynik, jednak poznaniacy postawili na dobrą obronę. By pokonać rywali z Poznania podopiecznym trenera Eugeniusza Lijewskiego zabrakło naprawdę niewiele. Mecz zakończył się wynikiem 19:20.

W podziękowaniu za reprezentowanie naszego klubu na arenie wojewódzkiej drobne upominki juniorom Energi MKS Kalisz wręczył wiceprezydent Miasta Kalisza, pan Grzegorz Kulawinek.

Poniżej mała porcja zdjęć z dzisiejszego pojedynku 

Top