Główna > Sekcja siatkówki żeńskiej > Nowy trener siatkarek Energi MKS Kalisz

Nowy trener siatkarek Energi MKS Kalisz

Jacek Pasiński został szkoleniowcem siatkarek Energi MKS Kalisz. Na ławce trenerskiej pojawi się już w sobotę, podczas meczu w Bielsku Białej.

– Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników osiąganych przez siatkarki, zarząd podjął decyzję o zmianach w sztabie szkoleniowym – informuje Błażej Wojtyła, prezes Energi MKS Kalisz. – Wybór padł na Jacka Pasińskiego, który jest doskonale znany w siatkarskim środowisku i mam nadzieję, że w Kaliszu potwierdzi swoje wysokie kwalifikacje. Przy okazji chciałbym podziękować za dotychczasową pracę Mariuszowi Wiktorowiczowi, który w poprzednim sezonie wygrał z kaliskim klubem zmagania w 1. lidze siatkarek. Wszyscy doceniamy to, co zrobił dla kaliskiej siatkówki.