Jesteś tutaj
Główna > #Volleyball > “Sieka” zostaje. Kolejna zawodniczka w kadrze Energi MKS-u

“Sieka” zostaje. Kolejna zawodniczka w kadrze Energi MKS-u

W nowym sezonie barw Energi MKS nadal bronić będzie Ewelina Brzezińska. Była reprezentantka Polski jest drugą zawodniczką, która zdecydowała się pozostać do dyspozycji trenera Jacka Pasińskiego w kampanii 2019/2020.

Ewelina Brzezińska, wcześniej znana pod panieńskim nazwiskiem Sieczka, to doświadczona przyjmująca, była reprezentantka Polski, mistrzyni kraju z 2012 roku z Atomem Treflem Sopot. Na ligowych parkietach broniła ponadto barw MKS-u Dąbrowa Górnicza, BKS-u Bielsko-Biała i Budowlanych Łódź. Poprzedni sezon zaczęła we włoskiej Serie A2, w zespole Sigel Pallavolo Marsala, a do kaliskiej Energi MKS przeniosła się na początku stycznia.

Popularna “Sieka” jest drugą zawodniczką, która podjęła decyzję o pozostaniu w Kaliszu. Wcześniej umowę przedłużyła rozgrywająca Katarzyna Wawrzyniak. Z klubem znad Prosny związały się ponadto dwie reprezentantki Polski juniorek – środkowa Adrianna Rybak i przyjmująca Zuzanna Szperlak.

(mso)

Sponsorem Tytularnym klubu Energa MKS Kalisz jest Grupa Energa

Top