Jesteś tutaj
Główna > #Volleyball > Mistrzyni Europy nadal w Enerdze MKS-ie

Mistrzyni Europy nadal w Enerdze MKS-ie

Anna Miros pozostanie w zespole Energi MKS Kalisz na sezon 2019/2020. Doświadczona atakująca występuje w drużynie znad Prosny od stycznia tego roku.

Anna Miros, znana wcześniej pod panieńskim nazwiskiem Podolec, to mistrzyni Europy z 2003 roku, członkini “Złotek” Andrzeja Niemczyka. W swoim dorobku ma siedem medali mistrzostw Polski, a za sobą grę m.in. w BKS-ie Bielsko-Biała, Atomie Treflu Sopot oraz klubach z Rosji, Włoch i Rumunii. Do MKS-u trafiła w styczniu tego roku z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W reprezentacji Polski rozegrała ponad 170 spotkań.

Tymczasem z zespołem prowadzonym przez Jacka Pasińskiego pożegnały się m.in. przyjmująca Kinga Dybek i środkowa Ewelina Janicka, które w nadchodzącej kampanii zagrają odpowiednio w Energetyku Poznań i BKS-ie Bielsko-Biała.

(mso)

Sponsorem Tytularnym klubu Energa MKS Kalisz jest Grupa Energa

Top