Jesteś tutaj
Główna > #Volleyball > Kolejne siatkarki zostają w Enerdze MKS-ie

Kolejne siatkarki zostają w Enerdze MKS-ie

Klaudia Kulig i Adrianna Budzoń to kolejne siatkarki, które pozostaną w drużynie Energi MKS Kalisz na sezon 2019/2020.

Obie zawodniczki trafiły do Kalisza przed rokiem. Klaudia Kulig występuje na pozycji libero, jest dwukrotną medalistką mistrzostw Polski w barwach Atomu Trefla Sopot. Z kolei Adrianna Budzoń odpowiadała w zeszłej kampanii za rozegranie kaliskiego zespołu. I będzie to czyniła także w nadchodzącym sezonie.

Wcześniej umowy z kaliskim klubem przedłużyły Katarzyna Wawrzyniak, Ewelina Brzezińska i Anna Miros. Drużynę Jacka Pasińskiego wzmocniły natomiast Zuzanna Szperlak, Adrianna Rybak, Weronika Centka i Justyna Łysiak. Asystentem szkoleniowca został z kolei Marcin Widera. Obaj pracowali już razem w Enei PTPS Piła.

(mso)

Sponsorem Tytularnym klubu Energa MKS Kalisz jest Grupa Energa

Top