Jesteś tutaj
Główna > #Volleyball > Uniwersalna kadrowiczka w Enerdze MKS-ie

Uniwersalna kadrowiczka w Enerdze MKS-ie

Małgorzata Jasek to kolejna zawodniczka, która w nadchodzącym sezonie będzie broniła barw Energi MKS Kalisz. Reprezentantka Polski spędziła ostatnie dwa sezony w Legionovii Legionowo.

24-letnia siatkarka jest uniwersalną zawodniczką. Może grać zarówno na ataku, jak i na środku. Przez dwa ostatnie lata występowała w ekstraklasowej Legionovii, do której trafiła z AZS AWF Warszawa. W tym sezonie znalazła się w szerokiej kadrze reprezentacji Polski, również na Ligę Narodów.

Małgorzata Jasek jest piątym nabytkiem kaliskiej drużyny na nową kampanię. Wcześniej do zespołu Jacka Pasińskiego dołączyły środkowe Adrianna Rybak i Weronika Centka, przyjmująca Zuzanna Szperlak oraz libero Justyna Łysiak.

(mso)

Sponsorem Tytularnym klubu Energa MKS Kalisz jest Grupa Energa

Top