Jesteś tutaj
Główna > Klub > Salon Canal+ / NC+ w Galerii Amber Sponsorem klubu Energa MKS Kalisz

Salon Canal+ / NC+ w Galerii Amber Sponsorem klubu Energa MKS Kalisz

Kolejna marka wspiera Energę MKS! Do grona Sponsorów klubu dołączył kaliski Salon sprzedaży Canal+/NC+ w Galerii Amber. Dzięki tej współpracy, na meczach w sezonie 2019/20 na kibiców będzie czekało wiele atrakcji i nagród specjalnych, a w salonie specjalnie przygotowane oferty.

 Salon Canal+/NC+ w Galerii Amber przez cały okres rozgrywek drużyn klubu będzie przygotowywał sportową strefę dla kibiców w holu hali Kalisz Arena. Właśnie tam wszyscy fani będą mogli sprawdzić swoje umiejętności. Co więcej, marka przygotuje również nagrody za udział w zabawie, które będą do zdobycia w konkursach na każdym domowym spotkaniu piłkarzy ręcznych i siatkarek. Nie można zapomnieć o specjalnych ofertach na usługi Sponsora, gdzie nasi kibice otrzymają wiele zniżek, nawet do 6 miesięcy za darmo, a za skorzystanie z oferty – bilety na nasze mecze!

Witam wszystkich kibiców! Jestem dumny, że udało się nawiązać współpracę z Energą MKS Kalisz. Wiemy co to EMOCJE, dostarczamy je do ponad dwóch milionów gospodarstw przez ekrany telewizorów w całej Polsce od wielu lat. Chcemy wspierać drużyny klubu ramię w ramię z mieszkańcami miasta. Zapraszamy do Naszej strefy kibica oraz do jedynego salonu kibica MKS-u w Kaliszu. Już nie możemy doczekać się sezonu pełnego walki o każdy punkt i najwyższe miejsce.– mówi Sylwester Kurnatowski, właściciel Salonu sprzedaży Canal+/NC+ w Galerii Amber.

Chcemy jeszcze szerzej wyjść do kibiców. Jesteśmy więc zadowoleni, że znaleźliśmy Sponsora, któremu również przyświeca taki cel. Planujemy otwarcie sklepiku kibica w Salonie Canal+/NC+ w Galerii Amber jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek, by wszystkim fanom ułatwić zakup gadżetów klubowych. Dziękujemy marce za podjęcie współpracy – powiedział Błażej Wojtyła, prezes zarządu klubu.

O wszystkich aktywnościach Sponsora dla kibiców Energi MKS Kalisz będziemy informować przez cały sezon w kanałach klubu.

Witamy Salon Canal+/NC+ w Galerii Amber na podkładzie!

Top