Główna > Klub > MAX-DYWANIK w szeregach Sponsorów Energi MKS Kalisz

MAX-DYWANIK w szeregach Sponsorów Energi MKS Kalisz

Klub Energa MKS Kalisz pozyskał nowego Sponsora na sezon 2019/20. To firma Max-Dywanik, polski producent dywaników samochodowych z Biskupic Ołobocznych. W swej ofercie posiada dedykowane dywaniki do niespełna 1500 modeli samochodów, sygnowanych jako dopasowany zamiennik MAX-DYWANIK.

Przedstawiciele firmy już w poprzednich latach kibicowali klubowi Energa MKS Kalisz. Na ten sezon postanowili dołożyć cegiełkę do budowania sukcesów klubu.

– Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować wszystkim naszym dotychczasowym klientom. Państwa zaufanie pozwala nam nieprzerwanie rozwijać przedsiębiorstwo, przez co również my możemy wesprzeć klub Energa MKS Kalisz. Podróżujemy razem – powiedział właściciel firmy.

Firma działa na polskim rynku od 2007 roku. Przez lata pracy, zawsze kierowali się potrzebami konsumentów oraz szukali produktów oferujących jakość, dbałość o szczegóły i atrakcyjną cenę. Dedykowane dywaniki welurowe, gumowe czy maty do bagażnika pasują do większości modeli samochodów osobowych, jak i dostawczych. Uzupełnienie oferty stanowią dedykowane akcesoria samochodowe oraz szereg produktów podnoszących bezpieczeństwo i zadowolenie w czasie jazdy.

Zachęcamy do odwiedzenia punktu sprzedaży detalicznej naszego Sponsora, mieszczącego się
w Biskupicach Ołobocznych Ul. Ostrowska 38C (trasa Kalisz / Ostrów Wlkp). Znajdą w nim Państwo duży wybór dywaników samochodowych w bogatej palecie barw oraz cenach, które są dostosowane do Państwa oczekiwań. Bogata oferta produktów Sponsora jest również dostępna na wielu stronach internetowych:

Zapraszamy także na Allegro.pl – gdzie konto firmowe Sponsora znajduje się w gronie najlepszych sprzedawców portalu allegro. Według oceny “jakość mojej sprzedaży”, konto mateusz_ramzes na dzień 06 lipca 2019 otrzymało informację, że tylko 0,1% sprzedawców na Allegro radzi sobie lepiej od naszego Sponsora. Ocena klientów to najlepsza wizytówka. Zapraszamy do odwiedzenia linków: