Jesteś tutaj
Główna > Sponsorzy Klubu > Nord Partner na dłużej z Energą MKS Kalisz!

Nord Partner na dłużej z Energą MKS Kalisz!

Broker ubezpieczeniowy Nord Partner Sp. z o.o. pozostaje Sponsorem klubu na kolejny sezon. Firma już trzeci sezon z rzędu będzie wspierać drużyny Energi MKS Kalisz. Marka wspiera kaliski klub od pierwszego sezonu piłkarzy ręcznych w PGNiG Superlidze.

NORD Partner jest jednym z największych i najbardziej cenionych przedsiębiorstw na rynku brokerskim w Polsce. Od ponad 20 lat zapewnia swoim Klientom najwyższą jakość usług, którą cechuje troska o bezpieczeństwo oraz stabilność kosztów ponoszonych na obsługę ubezpieczeniową. Nord Partner gwarantuje opiekę wyspecjalizowanego zespołu profesjonalnych brokerów o wieloletnim doświadczeniu. Klub współpracuje w szczególności z oddziałem Nord Partner
w Kaliszu, którym kieruje Anna Paterska.

Anna Paterska, Dyrektor Oddziału w Kaliszu: Naszą ambicją jest zapewnienie Klientom najwyższej jakości usług i poczucia bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, by prowadzona przez nas działalność najpełniej wpisywała się w oczekiwania oraz wymagania naszych Klientów. Dodatkowo w ramach prowadzonej działalności wspieramy różnego rodzaju inicjatywy oraz aktywności. Jednym z wiodących obszarów, w jakie się angażujemy jest sport w wydaniu zarówno amatorskim, jak i profesjonalnym. Dlatego z ogromną przyjemnością pozostajemy w gronie sponsorów Energa MKS Kalisz.

Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu: Jesteśmy dumni, że Nord Partner pozostaje z Energą MKS Kalisz na kolejny sezon. To ważny Sponsor, na którego możemy liczyć już od trzech lat. Cieszę się, że na tak konkurencyjnym rynku sportowym w Polsce, Nord Partner wspiera właśnie nasz dwusekcyjny klub, w skład którego wchodzą drużyny profesjonalne i młodzieżowe piłki ręcznej oraz siatkówki.

Cieszymy się, że Nord Partner pozostaje w rodzinie Energi MKS Kalisz!

Top