Jesteś tutaj
Główna > Sponsorzy Klubu > Rodowita z Roztocza wspiera Energę MKS Kalisz!

Rodowita z Roztocza wspiera Energę MKS Kalisz!

Energa MKS Kalisz ma nowego Partnera. Została nią nowa marka naturalnej wody mineralnej Rodowita z Roztocza, która w sezonie 2019/20 będzie wspierać drużyny kaliskiego klubu występujące w PGNiG Superlidze, Lidze Siatkówki Kobiet i rozgrywkach młodzieżowych. 

Rodowita z Roztocza pojawiła się w sklepach w sierpniu 2019 roku. Ma ona swoje źródło w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego w Grabniku k. Krasnobrodu. Roztocze to jeden z najczystszych i najmniej uprzemysłowionych regionów Polski o specyficznym mikroklimacie i znacznym zalesieniu, wpisany na Światową Listę Rezerwatów Biosfery UNESCO, a znaczna jego część chroniona jest programem Natura 2000.

Rodowita jest wydobywana z głębokości 120 m, a dzięki wyjątkowemu ukształtowaniu geologicznemu tego obszaru, jej źródło chronione jest praktycznie z każdej strony przez mało przepuszczalne skały. Dzięki temu jest niezwykle czysta oraz ma bardzo dobry skład: zawiera bardzo dobre proporcje wapnia i magnezu, jest niskosodowa, a ponadto zawiera krzemionkę. Jest wodą średnio zmineralizowaną, odpowiednią również dla niemowląt i można ją pić przez cały dzień.

Monika Grauer, Marketing Manager Rodowita: Ogromnie się cieszymy z nawiązanej współpracy z klubem Energa MKS Kalisz i dziękujemy naszemu Partnerowi za zaufanie i wybór naszej wody. Mamy nadzieję, że posmakuje ona zawodnikom klubu i poprzez swoje właściwości przyczyni się do przyszłych sukcesów. Życzymy udanych startów!

Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu: Rodowita z Roztocza to nowa marka na rynku w Polsce. Bardzo cieszę się, że przedstawiciele firmy zdecydowali się podjąć współpracę właśnie z Energą MKS Kalisz. Mam nadzieję, że promocja Rodowitej z Roztocza przez sport przyczyni się do rozwoju marki. Dziękujemy za zaufanie.

Witamy Rodowitą z Roztocza w rodzinie Energi MKS Kalisz!

Top