BILETY   |   MKS TV

ENERGA MKS KALISZ

Oficjalna strona internetowa

Sponsorem Tytularnym Klubu Energa MKS Kalisz jest Energa Grupa ORLEN.

Klub Energa MKS Kalisz pozyskał nowego Sponsora na sezon 2019/20. To firma Max-Dywanik, polski producent dywaników samochodowych z Biskupic Ołobocznych. W swej ofercie posiada dedykowane dywaniki do niespełna 1500 modeli samochodów, sygnowanych jako dopasowany zamiennik MAX-DYWANIK.

Przedstawiciele firmy już w poprzednich latach kibicowali klubowi Energa MKS Kalisz. Na ten sezon postanowili dołożyć cegiełkę do budowania sukcesów

Czytaj więcej

Kolejna marka wspiera Energę MKS! Do grona Sponsorów klubu dołączył kaliski Salon sprzedaży Canal+/NC+ w Galerii Amber. Dzięki tej współpracy, na meczach w sezonie 2019/20 na kibiców będzie czekało wiele atrakcji i nagród specjalnych, a w salonie specjalnie przygotowane oferty.

 Salon Canal+/NC+ w Galerii Amber przez cały okres rozgrywek drużyn klubu będzie przygotowywał sportową strefę dla

Czytaj więcej

NOWY SEZON – NOWE CENY KARNETÓW !
Drodzy Kibice ! Przygotowaliśmy dla Was nowe ceny karnetów na sezon 2019/2020, uprawniające do wejść na mecze piłkarzy ręcznych w ramach rozgrywek PGNiG Superligi, Pucharu Polski, a także mecze siatkówki żeńskiej w ramach Ligi Siatkówki Kobiet oraz Pucharu Polski. Od poniedziałku rusza sprzedaż w siedzibie Klubu

Czytaj więcej

Drodzy Kibice! Przygotowaliśmy dla Was nowe ceny biletów, uprawniające do wejść na mecze piłkarzy ręcznych w ramach rozgrywek PGNiG Superligi, Pucharu Polski, a także mecze siatkówki żeńskiej w ramach Ligi Siatkówki Kobiet.

Od dziś Klub Energa MKS Kalisz uznaje tylko jeden rodzaj biletu wstępu obowiązujący dla wszystkich w cenie 10 zł!
Nieważne czy pracujesz, uczysz się,

Czytaj więcej

Koniec roku zawsze sprzyja podsumowaniom i wyciąganiom wniosków na kolejne 365 dni. Jak rok 2018 upłynął w klubie Energa MKS Kalisz? Jakie zmiany nastąpiły w tym czasie? O krótkie podsumowanie minionego okresu poprosiliśmy prezesa zarządu, Błażeja Wojtyłę.

Energa MKS Kalisz: Jak zarząd podsumuje rok 2018?

Błażej Wojtyła: Wysokie, 7. miejsce piłkarzy ręcznych Energa MKS Kalisz w PGNiG

Czytaj więcej

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, Zarząd, pracownicy, trenerzy oraz zawodniczki i zawodnicy klubu Energa MKS Kalisz życzą pogody ducha, spełnienia marzeń i osiągnięcia zamierzonych celów.

Razem z bliskimi cieszmy się wspólnym czasem, którego tak bardzo brakuje nam na co dzień. Niech nadchodzące Święty przyniosą Państwu wiele szczęścia, wiary i nadziei, a pomyślność niech

Czytaj więcej

10 paczek, setki produktów i mnóstwo uśmiechu! W miniony weekend Energa MKS Kalisz zakończyła kolejną edycję Szlachetnej Paczki! W kompletowaniu potrzebnych produktów pomogli kibice i przyjaciele klubu!
To już druga edycja Szlachetnej Paczki, w której bierze udział zespół. W tym roku Energa MKS Kalisz wybrała czteroosobową rodzinę ze swojego miasta. Najważniejszymi potrzebami były robot kuchenny, a

Czytaj więcej

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor Tytularny Klubu

sponsor - energa

Sponsor rozgrywek TAURON Ligi

Sponsor rozgrywek TAURON Ligi

Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar