BILETY   |   MKS TV

ENERGA MKS KALISZ

Oficjalna strona internetowa

Sponsorem tytularnym klubu Energa MKS Kalisz
jest Grupa Energa

Juniorzy Energa MKS Kalisz występujący w Wielkopolskiej Lidze Juniorów rozegrali dziś ostatni mecz na własnym parkiecie. Po raz pierwszy mieli okazję zaprezentować się w hali Arena, gdzie na co dzień swoje spotkania rozgrywają zawodnicy Energi MKS występujący w PGNiG Superlidze – dziś w roli kibiców. 

Początek spotkania był bardzo wyrównany, do 15. minuty drużyny walczyły punkt

Czytaj więcej

Przed nami ostatni mecz juniorów Energi MKS Kalisz w sezonie 2018/2019 na własnym parkiecie! Z tej okazji następcy seniorów zagrają w hali Kalisz Arena, już 11 grudnia o godz. 18:00. Wstęp wolny!

Juniorzy na własnym parkiecie podejmą WKS Grunwald Poznań! Zbierzmy się, by dopingować naszych młodych szczypiornistów! Niech poczują siłę kaliskich kibiców!

Będziecie z nami? Klikajcie „wezmę

Czytaj więcej

Po dwóch porażkach odniesionych w Wielkopolskiej Lidze Juniorów w meczach z zespołami: MKS Poznań oraz UKS Spartakus Buk, Juniorzy Energi MKS-u Kalisz ponownie poczuli smak zwycięstwa. Podopieczni Eugeniusza Lijewskiego przywieźli wyjazdową wygraną z hali UKS Lider Swarzędz. Szalę zwycięstwa na naszą stronę w wyrównanym meczu przeważyła kapitalna postawa bramkarza Kamila Michalskiego. 
Energa MKS Kalisz 34:32 UKS Lider Swarzędz
Doskonałą okazją

Czytaj więcej

Po dwóch przegranych meczach w Wielkopolskiej Lidze Juniorów, kaliscy zawodnicy wrócili do zwycięstw! Gospodarze odnotowali zwycięstwo 34:28 nad MKS Tęczą Kościan w pierwszym meczu rundy rewanżowej. Dzięki skutecznym akcjom ofensywnym i dobrej grze w obronie udało się wygrać z zespołem, który w pierwszej części sezonu pokonał drużynę Energa MKS Kalisz 35:27.

Mecz rozpoczął się od walecznej

Czytaj więcej

Juniorzy Energi MKS Kalisz przegrali derby ziemi kalisko-ostrowskiej w ramach rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Juniorów. Zostali pokonani przez drużynę KPR Ostrovia 26:21.

Przebieg meczu do złudzenia przypominał spotkanie z UKS Lider Swarzędz. Przeciwnicy prowadzili przez obie partie, a kaliscy juniorzy starali się wyrównać wynik. Choć pod koniec spotkania zawodnicy z Ostrowa Wielkopolskiego byli już zmęczeni i mniej

Czytaj więcej

Zespół juniorów Energa MKS Kalisz udowodnił, że potrafi walczyć i wygrywać! Zawodnicy odnieśli zwycięstwo na meczu wyjazdowym z MKS Real Leszno, w którym pokonali gospodarzy 24:36!

Drużyna Energi MKS Kalisz już pierwszą połowę powinna wygrywać 4-5 bramkami. Zespół grał bowiem bardzo dobrze w obronie, ale niestety pojawiały się problemy w sytuacjach rzutowych. Bardzo dobra postawa bramkarza

Czytaj więcej

Nie udało się wzbogacić punktowego dorobku występującym w Wielkopolsce Lidze Juniorów młodym szczypiornistom Energi MKS Kalisz. W środowym meczu podopieczni Eugeniusza Lijewskiego ulegli we własnej hali Liderowi Swarzędz 32:34.      

Spotkanie trzymało w napięciu do końcowej syreny, a kaliskiej ekipie zabrakło bardzo niewiele do zdobycia cennych punktów w rozgrywkach ligi wielkopolskiej. Niestety błędy własne, których zarówno

Czytaj więcej

Niestety na tarczy wrócili z kolejnego wyjazdowego spotkania młodzi szczypiorniści Energi MKS Kalisz. W meczu trzeciej kolejki rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Juniorów podopieczni Eugeniusza Lijewskiego ulegli Spartakusowi Buk 28:40.  

To była konfrontacja z kolejnym trudnym rywalem, ale podbudowani wcześniejszym zwycięstwem nad MKS-em Poznań kaliszanie jechali do Buku pełni wiary. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna, a porażka

Czytaj więcej

Drużyna juniorów Energa MKS Kalisz obiecując emocje i widowisko wiedziała co mówi. Kaliszanie zwyciężyli w meczu z MKS Poznań 31:26!

Mecz z faworyzowanym MKS Poznań rozpoczął się od przewagi gości udokumentowanej 4-5 bramkowym prowadzeniem. Goście na początku meczu nękali nas mocno szybkim rozegraniem, kontrą i celnymi rzutami oddawanymi przez bardzo dobrze dysponowanego zawodnika grającego na prawym

Czytaj więcej

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor tytularny klubu Energa MKS Kalisz

sponsor - energa

Sponsor tytularny PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor rozgrywek LSK

sponsor - plus
sponsorzy
sponsorzy
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar