BILETY   |   MKS TV

ENERGA MKS KALISZ

Oficjalna strona internetowa

Sponsorem tytularnym klubu Energa MKS Kalisz
jest Grupa Energa

Piąte w tym sezonie i zarazem drugie z rzędu zwycięstwo zanotowali w sobotę nasi siatkarze. Na parkiecie w Opocznie ograli miejscowe Caro 3:0.

Pierwszego seta przyjezdni wygrali do 15 i stało się jasne, że nie powinni oni mieć problemów z ograniem przedostatniej w tabeli grupy 3 drugiej ligi drużyny. Potwierdziło się to w kolejnych odsłonach. W

Czytaj więcej

Grupa Energa została sponsorem strategicznym Miejskiego Klubu Sportowego Kalisz. We wtorek, 7 listopada, umowę w tej sprawie podpisali Daniel Obajtek, prezes zarządu Energi SA i Błażej Wojtyła, prezes MKS Kalisz Sp. z o.o. Wczoraj o jej zawarciu poinformowano oficjalnie na konferencji prasowej po meczu z Orlen Wisłą Płock. Od teraz klubowe zespoły występować będą pod nazwą ENERGA MKS Kalisz.

Czytaj więcej

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor tytularny klubu Energa MKS Kalisz

sponsor - energa

Sponsor tytularny PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor rozgrywek LSK

sponsor - plus
sponsorzy
sponsorzy
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar