Pięciodniową rywalizację w Turnieju Finałowym Mistrzostw Polski Juniorek kończymy ze złotymi medalami! Po ubiegłorocznym srebrnym medalu wracamy na tron, chociaż nie było łatwo. Do rozstrzygnięcia w meczu finałowym z KS Wieżyca 2011 Stężyca potrzebny był tie-break. Sponsorem Głównym grup młodzieżowych Akademii MKS Kalisz jest Energa Grupa Orlen.

Czytaj więcej

Wystartowała V edycja Drużyny Energii (DruzynaEnergii.pl). Jest to ogólnopolski projekt sportowo-edukacyjny zainicjowany przez Energę z Grupy ORLEN. Program skierowany jest do uczniów klas 5-8 szkoły podstawowej, angażujący również ich nauczycieli WF-u, dyrektorów szkół i rodziców. Ambasadorkami akcji są nasze zawodniczki, Justyna Łukasik i Natalia Gajewska.

Czytaj więcej

Niestety, w drugim meczu rywalizacji o 9. miejsce na k0niec sezonu TAURON Ligi również lepsze okazały się wrocławianki wygrywając w Kalisz Arenie po tie-breaku. Szkoda tym bardziej, że nasz zespół wygrał pierwsze dwie partie i wydawało się, że zwycięstwo u siebie jest jak najbardziej realne. Wtedy o tym, kto zakończy sezon wyżej decydowałby złoty set.

Czytaj więcej

Prawie w samo niedzielne południe rozegramy ostatni mecz fazy zasadniczej TAURON Ligi w sezonie 2021/22. 20 marca o 12:15 w hali Kalisz Arena podejmiemy Pałac Bydgoszcz, a później pozostanie nam do rozegrania jedynie rywalizacja o 9. miejsce z #Volleyem Wrocław. Na niedzielnym meczu odbędzie się również zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy.

Czytaj więcej

We wtorek w Bielsku-Białej miało miejsce dokończenie 21. kolejki TAURON Ligi. Nasz mecz z BKS-em BOSTiK miał jeszcze większe znaczenie i ładunek emocjonalny ze względu na walkę obu zespołów o play-offy. Gospodyniom do zapewnienia sobie miejsca w najlepszej ósemce wystarczył przynajmniej jeden punkt. Nasz zespół z kolei liczył na zdobycie pełnej puli i pokonanie Pałacu Bydgoszcz w ostatnim meczu fazy zasadniczej.

Czytaj więcej

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor Tytularny / Sponsor Główny

sponsor - energa

Sponsor Tytularny PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor Tytularny TAURON Ligi

sponsor - tauron
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar