Najskuteczniejsza w poniedziałkowym meczu z Volleyem Wrocław w naszym zespole była atakująca Monika Gałkowska. 18 pkt i świetna skuteczność w ataku przyniosły zespołowi 3 punkty, a samej Monice statuetkę MVP. W pierwszym secie naskoczyłyśmy na przeciwniczki i myślę, że to dało nam przewagę. W drugim secie troszeczkę dopadł nas brak koncentracji, ale w kolejnych udało nam się zebrać i wieść prym – podsumowała spotkanie tuż po jego zakończeniu.

Czytaj więcej

W pierwszym domowym meczu nowego sezonu TAURON Ligi pokonaliśmy 3:1 (25:20, 17:25, 25:19, 25:13) Volley Wrocław. Wrocławianki przyjechały do Kalisza po pokonaniu 3:2 Budowlanych, ale w Kalisz Arenie musiały uznać wyższość naszego zespołu. Wygraliśmy za 3 punkty z naprawdę dobrym zespołem – mówił po meczu trener Jacek Pasiński – Zagraliśmy bardzo dobrze, agresywnie, dziewczyny dawały z siebie wszystko i nie było żadnych straconych piłek.

Czytaj więcej

W świetnym stylu rozpoczęliśmy sezon domowy! W pierwszym meczu u siebie w sezonie 2021/22 pewnie pokonaliśmy Volley Wrocław 3:1. MVP i najlepiej punktującą zawodniczką spotkania została Monika Gałkowska – 18 pkt. Po raz pierwszy od roku mecz siatkówki w naszej hali mogli oglądać kibice i mimo późnej pory stawili się w Arenie w liczbie 1398 osób. Gorący doping pomógł przejąć kontrolę w trzecim secie i doprowadzić mecz do zwycięstwa.

Czytaj więcej

W sobotnim meczu z Developresem Bella Dolina Rzeszów, którym inaugurowaliśmy nowy sezon TAURON Ligi najlepiej punktującą zawodniczką w naszym zespole była przyjmująca Ewelina Żurowska. Chcemy w każdym meczu wychodzić z nastawieniem na walkę o zwycięstwo. Jeśli będziemy walczyć i wierzyć w swoje umiejętności, to wygrane na pewno się pojawią – powiedziała po meczu kapitan naszego zespołu.

Czytaj więcej

Mecz 2. kolejki TAURON Ligi poszedł po myśli wicemistrzyń Polski. Chociaż nasz zespół w każdym secie długo utrzymywał kontakt punktowy, w końcówkach raz po raz więcej zimnej krwi zachowywały rzeszowianki ostatecznie wygrywając na własnym parkiecie 3:0. MVP została rozgrywająca Developresu Katarzyna Wenerska, a najskuteczniejszą zawodniczką po naszej stronie była przyjmująca i kapitan zespołu Ewelina Żurowska z 10 punktami.

Czytaj więcej

Dzisiaj w Arenie Kalisz odbyły się pierwsze warsztaty z serii „Siatkówka z klasą”, które organizujemy razem z KGHM Polska Miedź. 128 trzecioklasistów ze Szkół Podstawowych nr 13 i 24 uczyło się podstaw siatkówki pod okiem zawodniczek i sztabu szkoleniowego naszego zespołu. Warsztaty z higieny dla najmłodszych przeprowadziły przedstawicielki Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kaliszu.

Czytaj więcej

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor Tytularny / Sponsor Główny

sponsor - energa

Sponsor Tytularny PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor Tytularny TAURON Ligi

sponsor - tauron
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar