Siatkarki Energa MKS Kalisz przegrały w piątek z Developresem Bella Dolina Rzeszów 1:3. Nowy lider TAURON Ligi musiał się jednak sporo natrudzić, aby z wypełnionej po brzegi hali Arena wywieźć komplet punktów.

Do piątkowego meczu kaliski zespół przystąpił osłabiony brakiem kontuzjowanych Aleksandry Wójcik i Zuzanny Efimienko-Młotkowskiej. Trener Marcin Widera miał więc ograniczone pole manewru na przyjęciu

Na ćwierćfinale siatkarki Energa MKS Kalisz zakończyły swoją przygodę w rozgrywkach TAURON Pucharu Polski Kobiet. We wtorek po zaciętym pięciosetowym boju uległy na wyjeździe Grotowi Budowlanym Łódź i to rywalki zagrają w półfinale.

Po myśli kaliszanek potoczył się pierwszy set, wygrany przez nie 25:22. Kolejne dwa padły łupem łodzianek, jednak w czwartym zdecydowanie przeważały przyjezdne, które

Życzymy aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były radosne i szczęśliwe.
Niech będą okazją do spędzenia miłych chwil
w gronie Najbliższych, a Nowy Rok niech będzie źródłem sukcesów i pomyślności
Błażej Wojtyła – Prezes Zarządu

W doskonałych nastrojach na Święta Bożego Narodzenia udały się siatkarki Energa MKS Kalisz. W piątkowy wieczór podopieczne Marcina Widery bez straty seta pokonały na wyjeździe #VolleyWrocław. W tabeli TAURON Ligi plasują się tuż za podium.

Przedświąteczne spotkanie we wrocławskiej hali Orbita od początku do końca toczyło się pod dyktando przyjezdnych. W premierowej partii szybko zbudowały sobie

W ostatnim w tym roku domowym spotkaniu siatkarki Energa MKS Kalisz pokonały OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3:1. Dla podopiecznych Marcina Widery to czwarta wygrana w trwającej kampanii TAURON Ligi. Dzięki niej awansowały w tabeli na piąte miejsce. Sponsorem Tytularnym Energa MKS-u Kalisz jest Energa Grupa Orlen.

Poniedziałkowe starcie kaliska drużyna zaczęła z wysokiego C. Pierwszą partię wygrała

Nie było niespodzianki w sobotnim meczu siatkarek Energa MKS Kalisz z Grupą Azoty Chemikiem Police. Kaliszanki podjęły walkę, ale to za mało na mistrza Polski, który zwyciężył w Arenie w trzech setach.

Chemik wygrywał rozgrywki TAURON Ligi w trzech ostatnich sezonach i w tym też jest faworytem do złota. O sile tej drużyny, z rewelacyjną Serbką

Siatkarki Energa MKS Kalisz były o krok od doprowadzenia do tie-breaka w wyjazdowym starciu z Grotem Budowlanymi Łódź. Ostatecznie nad Prosnę wróciły na tarczy.

Kaliszanki nie najlepiej weszły w sobotni mecz, zdobywając w pierwszym secie tylko 18 punktów. W drugim przegrywały już 18:23, ale po serii czterech oczek doprowadziły do wyrównanej końcówki, rozstrzygniętej jednak na korzyść