Już szósty sezon z rzędu Domino’s Pizza będzie wspierać kaliski klub. W rozgrywkach sezonu 2022/2023 kibice klubu wciąż będą mogli korzystać z dedykowanych zniżek na pizzę w lokalu przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 42A.

Domino’s w Polsce
Pierwsza restauracja amerykańskiej sieci w Polsce została otwarta w Warszawie w 2011 roku. Polacy pokochali dopracowane dania najwyższej jakości oferowane przez Domino’s. Wciąż otwierają się nowe lokale, a kaliszanie od 2017 roku mogą cieszyć się możliwością skosztowania wyśmienitej pizzy z szybką dostawą. W 2020 roku sieć Domino’s Pizza połączyła się z marką Dominium, dzięki czemu wszyscy wielbiciele pizzy mogą cieszyć się rozszerzonym menu w lokalach Domino’s.

Domino’s wspiera sport
Domino’s rozpoczyna szósty sezon współpracy z MKS Kalisz. Jest to jeden ze Sponsorów, który najdłużej wspiera klub. Przedstawiciele Sponsora są bardzo zaangażowani w życie drużyn, dopingują kaliskich graczy nie tylko w ramach rozgrywek PGNiG Superligi, Tauron Ligi czy drużyn młodzieżowych Klubu ale również na poziomie reprezentacyjnym. Organizują również szereg akcji promocyjnych dla kibiców klubu MKS Kalisz.

Wspólna sportowa przygoda
Długoletnie partnerstwo z Domino’s jest niesamowicie ważne dla klubu. Cieszę się, że rozpoczynamy kolejny, szósty już sezon współpracy z Domino’s. Dziękujemy za zaufanie oraz nieustającą wiarę w klub i nasze zespoły. Niesamowicie cieszy też, że również kibice mogą czerpać z tej długoletniej współpracy. Mam nadzieję, że nasza wspólna sportowa przygoda potrwa jeszcze wiele lat – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu.

Cieszymy się, że Domino’s Pizza pozostaje w rodzinie Energi MKS Kalisz!