Kolejny Partner przedłuża współpracę z klubem Energa MKS Kalisz. W 2021 roku firma Jako wciąż będzie wspierać nasze drużyny. To już trzeci rok współpracy z lokalnym producentem piwa.

Lokalny biznes na światową skalę
Spółka Jako pochodzi z Kokanina. To rodzinna firma, która powstała w 1984 roku. Początkowo produkowała soki i napoje gazowane, by cztery lata później rozpocząć warzenie piwa. Produkuje znane i lubiane marki Złoty Łan, Klasyczne Polskie czy Celtyckie. Od samego początku Jako konsekwentnie rozwija się nie tylko lokalnie, ale również podbija rynki międzynarodowe. Swoje produkty eksportuje m. in. do Stanów Zjednoczonych czy Chin. Jako jednak to nie tylko producent, ale i hurtowy sprzedawca napojów bezalkoholowych.

Współpraca promocyjna
Rok 2021 będzie kolejnym okresem współpracy między Energą MKS Kalisz a Jako. Lokalna firma wciąż będzie promować swoją działalność na meczach drużyn w hali Kalisz Arena, a także w kanałach komunikacyjnych klubu. Bardzo dziękujemy za zaproszenie do współpracy. Z olbrzymią satysfakcją wspieramy nasze lokalne drużyny. Jest nam bardzo miło, że możemy mieć swój udział w Waszych sukcesach i razem z Wami dzielić smak zwycięstwa. Na kolejny 2021 rok życzymy samych sukcesów. Trzymamy kciuki!

Razem po zwycięstwo
Jako to jeden z wieloletnich Partnerów klubu, który trwa przy drużynach w każdej sytuacji. Z rozpoczynającej się współpracy na 2021 rok zadowolony jest Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu: Wieloletnia współpraca z firmą Jako potwierdza, że klub potrafi budować solidne relacje z biznesem. Cieszę się, że nasze drużyny mają wsparcie w lokalnych przedsiębiorstwach, które nieprzerwanie kibicują zawodnikom. Dziękujemy!

Cieszymy się, że Jako pozostaje w rodzinie Energi MKS Kalisz!