Przygotowujemy specjalną ofertę dla naszych kibiców. Nie wiemy jeszcze czy sytuacja epidemiologiczna pozwoli na rozgrywanie spotkań z udziałem publiczności. W przypadku znacznego ograniczenia liczby uczestników chcemy zapewnić najwierniejszym fanom możliwość uczestnictwa w meczach. Biorąc pod uwagę frekwencję w Hali Arena, chętnych zapewne będzie znacznie więcej niż dostępnych miejsc, dlatego musimy zadbać o najaktywniej zagrzewających nasze drużyny do walki. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której zabraknie wejściówek dla kibiców, którzy od wielu sezonów podążają za naszymi drużynami po całym kraju.

Chcemy zjednoczyć całą społeczność kibicowską funkcjonującą przy naszym klubie, fantastycznych fanów, kibicujących drużynom „ekstraklasowym”, ale także tych dopingujących nasze wszystkie drużyny młodzieżowe. Dlatego chcemy powołać do życia Klub Kibica funkcjonujący w strukturach Klubu. W nowej rzeczywistości takie rozwiązanie zapewni sprawniejsze współdziałanie pomiędzy społecznością kibicowską a klubem. W zamian za aktywne wspieranie naszych drużyn chcemy zaproponować członkom Klubu Kibica możliwość korzystania ze specjalnie przygotowanych dla nich programów i rabatów.

Jeżeli chcesz dołączyć do Klubu Kibica, pobierz formularz i prześlij do nas swoje zgłoszenie na adres klubkibica@mks-kalisz.pl
Formularz można wypełnić ręcznie po wydrukowaniu, podpisać i przesłać skan lub wypełnić plik PDF na komputerze, wydrukować, podpisać i przesłać skan.

Wypełnione i podpisane formularze można również składać osobiście w siedzibie klubu Energa MKS Kalisz (dawny Hotel Arena).

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY KLUB KIBICA NIEBIESKO-BIAŁO-CZERWONI

REGULAMIN KLUB KIBICA NIEBIESKO-BIAŁO-CZERWONI