Mateusz Góralski w drużynie Tomasza Strząbały będzie walczył o miejsce na parkiecie z Michałem Drejem, który rozpocznie swój szósty sezon w Kaliszu. 26-latek jest wychowankiem Orlen Wisły Płock, w drużynie z Mazowsza rzucił 84 bramki w 50 występach. Prawoskrzydłowy był również powoływany na zgrupowania reprezentacji Polski B. 

Mateusz Góralski zadebiutował w PGNiG Superlidze w barwach Wisły Płock, ale jako młody skrzydłowy nie mógł liczyć na dużo gry w tak silnym zespole. Po dwóch sezonach przeniósł się do Piotrkowianina Piortków Trybunalski najpierw rywalizując w I lidze, później awansując razem z drużyną do Superligi. Łącznie w Piotrkowie spędził cztery sezony, a dobre występy poskutkowały powrotem do Płocka i powołaniami do kadry Polski B. Tak w pierwszych, jak i w ostatnich sezonach Mateusz reprezentował drużynę z Płocka w spotkaniach PGNiG Superligi i Ligi Mistrzów.

Na pozycjach skrzydłowych Energa MKS Kalisz do tej pory potwierdził kontrakty Michała Dreja, Michała Czerwińskiego i Mateusza Góralskiego. 

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor tytularny klubu Energa MKS Kalisz

sponsor - energa

Sponsor tytularny PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor tytularny TAURON Ligi

sponsor - tauron
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar