Kolejny mecz naszych piłkarek ręcznych, MKS AZS SWWS Kalisz już jutro o 16:00 w hali Kalisz Arena. Spotkanie 7, kolejki II ligi piłki ręcznej kobiet z SPR Kępno pierwotnie miało odbyć się 20 listopada, ale decyzją organu zarządzającego rozgrywkami najpierw zostało odwołane, a później przeniesione właśnie na sobotę 27 listopada. Wstęp na mecz jest wolny, wejście będzie możliwe od strony recepcji hali Kalisz Arena. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów szczypiorniaka!

Czytaj więcej

Mecz z BKS-em BOSTIK Bielsko-Biała rozpoczęliśmy bardzo dobrze, od pewnego zwycięstwa w pierwszym secie. Później prowadziliśmy również 2-1, ale przyjezdne najpierw doprowadziły do remisu chwilę później wygrywając tie-breaka. Kolejny raz najskuteczniejszą zawodniczką spotkania była nasza przyjmująca Karolina Drużkowska (23 punkty).

Czytaj więcej

Dobrze rozpoczęliśmy mecz w Piotrkowie, ale później dobra seria bramkarza rywali pozwoliła im odrobić straty i uzyskać przewagę przed końcem pierwszej połowy. Zdecydowanie poprawiliśmy grę w drugiej części odrabiając straty, ale w końcówce więcej szczęścia mieli gospodarze.

Czytaj więcej

W debiucie trenera Pawła Nocha na ławce naszego zespołu pokonaliśmy MKS Zagłębie Lubin 30:28. Trener Noch, jak sam zaznaczył, rozpoczął pracę trochę „z marszu”, jednak na poważniejsze zmiany w zespole daje sobie czas. Nie będziemy robili żadnych rewolucji. Moje pomysły będą powoli wdrażane w większym wymiarze dopiero od stycznia. Nie wolno nam zbytnio ingerować w to, co układał Tomek Strząbała, bo zostały nam 4 mecze tydzień po tygodniu, nie ma więc czasu na zmiany – mówił bezpośrednio po meczu.

Czytaj więcej

Informujemy, że mecz naszych piłkarek ręcznych z SPR Kępno, który miał odbyć się w sobotę, o godzinie 11:00 w hali Kalisz Arena w ostatniej chwili został odwołany. Decyzja została podjęta przez organ prowadzący rozgrywki II ligi piłki ręcznej kobiet w związku z przypadkiem zarażenia COVID-19 w zespole przeciwnym. Przepraszamy za komplikacje i liczymy na Wasze

Czytaj więcej

W czwartkowym meczu otwierającym 9. kolejkę TAURON Ligi musieliśmy uznać wyższość Chemika Police. Mimo 3 punktów Mistrzynie Polski nie wygrały jednak wcale szybko, łatwo i przyjemnie. Pierwszy set długo był wyrównany, a trzeci padł naszym łupem. Debiut zaliczył nowy trener Energa MKS-u, Adam Czekaj, a 22 punkty zdobyła najskuteczniejsza w meczu Karolina Drużkowska.

Czytaj więcej

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor Tytularny / Sponsor Główny

sponsor - energa

Sponsor Tytularny PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor Tytularny TAURON Ligi

sponsor - tauron
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar