Superliga sp. z o.o. rozpoczęła szeroką akcję promującą piłkę ręczną we współpracy z TikTokiem – globalną platformą rozrywkową. Właśnie ruszył specjalny challenge #SUPERrzut, a znanych z tego medium twórców spotkać można na meczach PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet. Dodatkowo, planowana jest organizacja specjalnego meczu z gwiazdami szczypiorniaka oraz znanymi osobowościami TikToka.

Czytaj więcej

Po prawdziwym meczu walki nasi piłkarze ręczni pokonali po serii rzutów karnych Sandra SPA Pogoń Szczecin. Znakomitą formę strzelecką zaprezentował walczący o koronę króla strzelców Kacper Adamski, zdobywca 14 bramek. To właśnie lewy rozgrywający naszego zespołu otrzymał nagrodę MVP.

Czytaj więcej

Pięciodniową rywalizację w Turnieju Finałowym Mistrzostw Polski Juniorek kończymy ze złotymi medalami! Po ubiegłorocznym srebrnym medalu wracamy na tron, chociaż nie było łatwo. Do rozstrzygnięcia w meczu finałowym z KS Wieżyca 2011 Stężyca potrzebny był tie-break. Sponsorem Głównym grup młodzieżowych Akademii MKS Kalisz jest Energa Grupa Orlen.

Czytaj więcej

Z trudnego wyjazdu na teren wicemistrzów Polski wróciliśmy bez punktów, ale mecz w Płocku przyniósł trochę pozytywów. Trener Noch przez sporą część meczu próbował gry w ataku w wariancie 7 na 6, a serca kibiców i tytuł MVP skradł wychowanek Orlen Wisły Kacper Adamski. Nasz lewy rozgrywający zdobył 11 bramek będąc najlepszym strzelcem spotkania.

Czytaj więcej

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor Tytularny / Sponsor Główny

sponsor - energa

Sponsor Tytularny PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor Tytularny TAURON Ligi

sponsor - tauron
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar