Ania dołączyła do drużyny w połowie sezonu 2018/19 odchodząc z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W pierwszym sezonie w Kaliszu pomogła drużynie odbić się dna tabeli i ostatecznie awansować na siódme miejsce. W poprzednim sezonie pełniła obowiązki kapitana drużyny po kontuzji Ljubicy Kecman.

Przez 1,5 roku w MKS-ie zagrała w 22 spotkaniach. 17 marca 2019 z Budowlanymi Łódź zdobyła 18 punktów, najwięcej w swojej karierze w klubie. W poprzednim sezonie była zmienniczką Adeli Helić i zastępowała Ljubicę Kecman jako kapitan zespołu, niestety w drugiej połowie sezonu długo była kontuzjowana. Okazuje się, że ubiegły sezon był ostatnim w wykonaniu Ani na ekstraklasowych parkietach. W trakcie całej kariery zdobyła siedem medali Mistrzostw Polski, w tym dwa złote. Była najmłodszą zawodniczką z kadry “Złotek”, na Mistrzostwach Europy w Turcji wygranych przez Polki miała 18 lat, ostatecznie w reprezentacji rozegrała 171 spotkań.

Poza rywalizowaniem w polskiej ekstraklasie reprezentowała też czołowe europejskie kluby z Rosji, Włoch czy Rumunii, z Asystelem Novara zdobywając wicemistrzostwo Serie A w 2009 roku i zwyciężając w Pucharze CEV. Aniu, dziękujemy za lata gry w reprezentacji i wszystkie emocje, które nam dostarczyłaś. Jesteśmy dumni, że to właśnie w naszym klubie zakończyłaś swoją bogatą karierę. Dziękujemy!