Wicemistrz świata z 2007 roku Zbigniew Kwiatkowski będzie w nadchodzącym sezonie bronił barw naszego klubu! 32-letni obrotowy, od wielu lat czołowy obrońca w PGNiG Superlidze, przez kilkanaście ostatnich lat występował w Orlen Wiśle Płock.

– Po wielu latach spędzonych w Płocku dzisiaj zaczynam nowy rozdział w swoim życiu. Rozmowy były dosyć długie, a decyzja przemyślana. Mam nadzieję, że ten pierwszy sezon dla MKS-u w Superlidze da nam dużo radości i wygranych meczów. Chcemy grać dobrze i wygrywać. Nie składamy deklaracji, ile tych meczów wygramy. Zrobimy wszystko, aby wszyscy byli zadowoleni z naszej gry i wyników – mówi Kwiatkowski.

Doświadczony obrotowy jest pięciokrotnym mistrzem kraju. Z kadrą Polski, prowadzoną przez Bogdana Wentę, sięgnął po srebro mistrzostw świata w 2007 roku. W 2012 roku zaliczył sześć meczów podczas mistrzostw Europy. Witamy w naszym klubie i życzymy wielu sukcesów!