BILETY   |   MKS TV

ENERGA MKS KALISZ

Oficjalna strona internetowa

Sponsorem tytularnym klubu Energa MKS Kalisz
jest Grupa Energa

Kaliski lokal sieci Makarun został Partnerem klubu Energa MKS Kalisz. Dzięki tej współpracy w sezonie 2019/20, na kibiców będzie czekać mnóstwo atrakcji oraz zniżki na pyszny makaron w punkcie przy ul. Śródmiejskiej 27.

Makarun to największa polska sieć spaghetteri, która powstała w 2012 roku w Krakowie. Był to pomysł trzech studentów, którzy rozpoczęli swoją przygodę z biznesem od foodtrucka. Idea ta zyskała na popularności i już w 2013 roku został otworzony pierwszy punkt franczyzowy.

Kaliski Makarun w swoim menu posiada klasyczne włoskie makarony oraz smaki inspirowane kuchnią z różnych stron świata.

Podczas meczów Energi MKS Kalisz kibice na trybunach będą mogli spotkać maskotkę Makarun, wspólnie kibicować zawodnikom oraz otrzymać zniżki na dania w punkcie przy ul. Śródmiejskiej 27.

Adam Frankowski, właściciel Makarun Kalisz: Jesteśmy marką, która oferuje w Kaliszu alternatywny sposób zjedzenia posiłku szybko i zdrowo. Działamy na kaliskim rynku gastronomicznym od 6 miesięcy. Stawiamy przede wszystkim na to, aby nasze dania były jak najwyższej jakości. Zawodnicy Energi MKS Kalisz często gościli w naszym lokalu, dlatego wyszliśmy z inicjatywą współpracy. Od niedawna nasze makarony dostarczają energię zawodnikom kaliskiego klubu. Jako aktywni sportowcy wiemy, jaką ważną rolę pełnią węglowodany w diecie.
Podstawą każdego naszego dania jest rzecz jasna makaron. Jego bazą jest mąką z pszenicy durum uchodząca za jedną z najbardziej wartościowych odmian pszenicy na świecie. Jako, że inspiracją dla nas jest kuchnia włoska, a pomidor jest bezapelacyjnie obok makaronu jej królem, bardzo długo zastanawialiśmy się jakie pomidory powinny być bazą dla naszych sosów. Całkowicie skupiliśmy się zatem na jakości i włoskim pochodzeniu pomidorów. I tak po wielu próbach trafiliśmy na certyfikowane pomidory Cirio.
Wybierając Makarun nasi Klienci otrzymują więcej niż imponujący smak. Dlatego zapraszamy do zasmakowania naszych makaronów w lokalu przy ul. Śródmiejskiej 27. Możecie również zamówić je do własnego domu, mieszkania, biura pod numerem telefonu: 607 44 26 26.

Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu: Makarun to nowy ciekawy punkt gastronomiczny na mapie Kalisza. Lokal w naszym mieście prowadzą młodzi ludzie z wielką pasją do sportu. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że chcą wspierać właśnie Energę MKS Kalisz. Dziękujemy za zaufanie.

Witamy Makarun w rodzinie Energi MKS Kalisz!

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor tytularny klubu Energa MKS Kalisz

sponsor - energa

Sponsor tytularny PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor rozgrywek LSK

sponsor - plus
sponsorzy
sponsorzy
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar