BILETY   |   MKS TV

ENERGA MKS KALISZ

Oficjalna strona internetowa

Sponsorem Tytularnym Klubu Energa MKS Kalisz jest Energa Grupa ORLEN.

W sezonie 2019/20 o wsparcie suplementacyjne szczypiornistów i siatkarek Energi MKS Kalisz zadba Triceps Kalisz, sklep z odżywkami i suplementami diety, znajdujący się przy ul. Staszica 43.

Kaliski Triceps to punkt największej sieci odżywek i suplementów diety w Polsce. W swojej ofercie posiada wiele  rozwiązań dla początkujących sportowców i profesjonalistów. Oprócz wysokiej jakości produktów, zapewnia doradztwo profesjonalistów.

Suplementy diety, jak i odżywki pomagają organizmowi zaadoptować się do nowych warunków, jakim jest wzmożony wysiłek podczas treningu. Sprzyjają regeneracji i zaspokajają zwielokrotnione zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Przyspieszają także procesy budowy mięśni, ich siły oraz wytrzymałości, a także wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej. Do wspomagania się suplementami podchodzimy indywidualnie, dopasowując środki do potrzeb naszych Klientów oraz założonych przez Nich celów. W związku z bliską zależnością suplementacji z właściwym odżywianiem i odpowiednim treningiem, pomagamy w planach żywieniowych, jak i treningowych. Cieszę się, że swoje doświadczenie mogę wykorzystać w tak renomowanym klubie, jakim jest Energa MKS Kalisz. Dziękuję jednocześnie Zarządowi MKS-u za zaufanie. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy pokonywać bariery przygotowania fizycznego, których do tej pory nie udało się osiągnąć – powiedział właściciel sklepu Triceps Kalisz, Paweł Piechowiak.

Zadowolenia ze współpracy nie kryje również Błażej Wojtyła, prezes zarządu klubu:

– Cieszę się, że podjęliśmy współpracę z profesjonalistami. Suplementacja to obok treningów ważny element przygotowania do rozgrywek. Dziękujemy Pawłowi Piechowiakowi za wsparcie i zaufanie.

Zapraszamy wszystkich kibiców do Sklepu Triceps na ul. Staszica 43. Doradcy z pewnością pomogą w zaplanowaniu suplementacji do ciężkich treningów. Kto jeszcze nie rozpoczął swojej przygody z siłownią, dowie się jak zacząć, by wysiłek był bezpieczny i efektywny.

Witamy w rodzinie Energi MKS Kalisz!