BILETY   |   MKS TV

ENERGA MKS KALISZ

Oficjalna strona internetowa

Sponsorem Tytularnym Klubu Energa MKS Kalisz jest Energa Grupa ORLEN.

Grono Sponsorów klubu Energa MKS Kalisz coraz bardziej się powiększa. Tym razem współpracę z klubem rozpoczął Salon Kebe Meble mieszczący się na ulicy ul.Wrocławskiej 46 w Kaliszu. To kolejna firma, która będzie wspierać drużyny klubu.

Współpraca została nawiązana na sezon 2019/20 i będzie obejmować drużyny seniorskie klubu: zespół szczypiornistów występujących w PGNiG Superlidze oraz siatkarki rozgrywające spotkania w ramach Ligi Siatkówki Kobiet.

– Jesteśmy marką, która od ponad 2 lat oferuje w Kaliszu nowoczesne rozwiązania do domu i firmy. Zależy Nam na wspieraniu kaliskich działań sportowych i kulturalnych w naszym regionie. Wybraliśmy Energa MKS Kalisz, która jest najlepszym przykładem w naszym regionie, jak z wielką pasją i profesjonalizmem realizować swoje cele i dzięki dążeniu do nich, je zdobywać. Pasja, zaangażowanie i profesjonalizm są także cechami, które codziennie rozwijamy w naszej pracy – by wspólnie z naszymi klientami, realizować ich cele mieszkaniowe, budowlane i dekoracyjne –powiedziała kierownik Salonu Kebe Meble – Pracownicy Kebe Meble są także wiernymi kibicami i jest to dla nasz wielka radość, że możemy po części stać się częścią tej kaliskiej sportowej rodziny. Życzymy piłkarzom ręcznym  i siatkarkom sukcesów w nowym sezonie!

Z rozpoczęcia współpracy zadowolony jest również prezes zarządu klubu, Błażej Wojtyła
Cieszę się, że właściciele Kebe Meble docenili działalność i potencjał Energi MKS Kalisz. Wierzymy, że promocja poprzez klub przyniesie naszemu Sponsorowi wielu nowych klientów.

Kebe Meble to Salon Wnętrz z siedzibą przy  ul. Wrocławskiej 46 w Kaliszu. Wyposaża wnętrza prywatne i komercyjne w meble najlepszych polskich producentów, oświetlenie z całego świata oraz dodatki i dekoracje.

W Salonie Kebe Meble uzyskasz profesjonalne wsparcie przy wyposażeniu wnętrza oraz pomoc projektantów wnętrz.

Kebe Meble oprócz wnętrz prywatnych realizowało także duże kaliskie inwestycje komercyjne, takie jak Carnet, Salon Teri Grand, Auto Centrum Lis oraz dom pokazowy na osiedlu FB Antczak Botaniczna House.

Witamy Kebe Meble w rodzinie Energi MKS Kalisz!