BILETY   |   MKS TV

ENERGA MKS KALISZ

Oficjalna strona internetowa

Sponsorem tytularnym klubu Energa MKS Kalisz
jest Grupa Energa

Klub Energa MKS Kalisz rozpoczyna Nowy Rok od przedłużenia umowy partnerskiej! W 2020 roku marka Złoty Łan wciąż będzie wspierać kaliski klub. To już drugi rok współpracy między Energą MKS a lokalnym producentem piwa.

Marka Złoty Łan należy do spółki Jako z Kokanina. To rodzinna firma, która powstała w 1984 roku. Początkowo produkowała soki i napoje gazowane, by cztery lata później rozpocząć warzenie piwa. Od samego początku Jako konsekwentnie rozwija się nie tylko lokalnie, ale również podbija rynki międzynarodowe. Swoje produkty eksportuje m.in. do Stanów Zjednoczonych czy Chin.

Włodzimierz Grabski, Dyrektor ds. rozwoju : Właściciel marki „Złoty Łan” , to osoba zorientowana na sukces, godna zaufania, chętnie wspierająca kaliskich sportowców. Stąd między innymi współpraca z Energą MKS Kalisz. Przed nam kolejny 2020 rok, rok pełen wyzwań i ciężkiej pracy, życzymy zarówno siatkarkom, jak i piłkarzom ręcznym powodzenia i samych zwycięstw w ligowych rozgrywkach.

Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu: Złoty Łan to uznana marka w Polsce. To również zaufany Partner, na którego zawsze możemy liczyć. Dziękujemy za miniony rok i bardzo się cieszymy, że w Nowym Roku 2020 będziemy mogli dalej współpracować.

Cieszymy się, że Złoty Łan pozostaje w rodzinie Energi MKS Kalisz!

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor tytularny klubu Energa MKS Kalisz

sponsor - energa

Sponsor tytularny PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor rozgrywek LSK

sponsor - plus
sponsorzy
sponsorzy
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar