Kolejna firma z regionu postanowiła wesprzeć klub Energa MKS Kalisz. Wody Jerzy sp. z o. o. sp. k. (dawniej Wytwórnia Wód Gazowanych „Jerzy” Jerzy Nowak sp.j.), producent wody mineralnej Dolina Baryczy jest oficjalnym Partnerem naszego klubu w sezonie 2020/21.

Woda z tradycją

Wytwórnia Wód Gazowanych „Jerzy” powstała w 1979 roku z inicjatywy małżeństwa Aleksandry i Jerzego Nowaków. Początkowo firma produkowała jedynie wodę gazowaną i oranżadę.
Z upływem lat rozwijało się nie tylko zaplecze techniczne przedsiębiorstwa, ale również oferta produktowa. Powstały nowe marki: napoje Fil, naturalna woda mineralna i wody smakowe Dolina Baryczy. Nowy Partner klubu dba nie tylko o jakość swoich produktów, ale również o ochronę środowiska i utrzymanie rodzinnego klimatu firmy.

Zaangażowani w sport

Marka Dolina Baryczy jest znana ze wspierania drużyn sportowych w Wielkopolsce. Współpracuje z takimi klubami jak Lech Poznań czy BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. W sezonie 2020/21 postanowili wesprzeć kolejną organizację sportową, tym razem Energa MKS Kalisz.

Z uwagi na rodzinny charakter prowadzonej działalności, właściciele firmy duży nacisk kładą na wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych i kulturalnych, które bezpośrednio przyczyniają się do zwiększania wartości dodanej lokalnego obszaru. Zaangażowanie i ciężka praca całego klubu Energi MKS Kalisz wpisuje w powyższe – powiedział Tomasz Żywica – Dyrektor ds. Finansowych firmy

Ważne wsparcie dla klubu

Nawiązana współpraca z Doliną Baryczy znacznie ułatwi codzienne życie klubu. Bardzo się cieszę, że udało się pozyskać kolejne wsparcie. W obecnej sytuacji jest to jeszcze trudniejsze niż zazwyczaj. Woda jest podstawą przy codziennych, wielogodzinnych treningach drużyn. Regularne dostawy do klubu znacznie ułatwią funkcjonowanie wszystkich naszych zespołów na co dzień. Dziękujemy! – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu.

Witamy Dolinę Baryczy w rodzinie klubu Energa MKS Kalisz!