Ósme zwycięstwo w drugiej lidze zanotowały w sobotę siatkarki drugiej drużyny Energa MKS Kalisz. W hali „Olimpia” podopieczne Wojciecha Lalka pokonały inne ekstraklasowe rezerwy, #Volley Wrocław II 3:0. Sponsorem Tytularnym grup młodzieżowych klubu Energa MKS Kalisz jest Energa Grupa Orlen.

Dla kaliskiego zespołu był to ostatni ligowy występ w tym roku. Zwieńczył go miłym akcentem, bo zwycięstwem w trzech setach. Najbardziej zacięty był trzeci, w którym gospodynie triumfowały do 23. W pierwszych dwóch odsłonach rywalki z Wrocławia zdobyły po 19 punktów.

Dla podopiecznych Wojciecha Lalka było to ósme zwycięstwo w tym sezonie w grupie 1 drugiej ligi. Na koncie mają też trzy porażki, a w tabeli plasują się na czwartej lokacie. Do zmagań o stawkę siatkarki rezerw Energa MKS wrócą w styczniu.

Energa MKS II Kalisz – #VolleyWrocław II 3:0 (25:19, 25:19, 25:23)