Auto Centrum Lis wesprze siatkarki Energi MKS Kalisz. Kaliski salon użyczy samochody marki Hyundai zawodniczkom w sezonie 2019/20. Wypatrujcie samochodów oznaczonych #mksvolleyball na ulicach Kalisza!

Auto Centrum Lis posiada kilka salonów samochodowych w Kaliszu. Prowadzi sprzedaż takich marek jak Hyundai na ul. Częstochowskiej 211,
Mitsubishi, Renault i Dacia na ul. Łódzkiej 71 oraz Volvo na ul. Wrocławskiej 2. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży aut i setki zadowolonych klientów sprawiają, że Auto Centrum Lis może coraz bardziej się rozwijać.
W ostatnich miesiącach marka zaczęła wspierać nie tylko sport przez Energę MKS Kalisz oraz ostrowskich koszykarzy z BM Slam Stal,
ale również muzykę poprzez współpracę z zespołem Pectus.

Właściciel Auto Centrum Lis, Stefan Lis: Bardzo cieszymy się na współpracę z klubem Energa MKS Kalisz. Dobrze widzieć, jak rozwija się kaliski sport, a my jako lokalna, rodzinna firma chcemy ten rozwój wspierać. Mamy nadzieję, że dzięki samochodom marki Hyundai ułatwimy zawodniczkom codzienne obowiązki związane z treningami, a każda trasa na mecz będzie dla nich bezpieczna i przyjemna.

Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu: Auto Centrum Lis jest od lat uznaną firmą na kaliskim rynku samochodowym. Bardzo cieszy rozwój i pojawianie się nowych marek motoryzacyjnych w naszym mieście. Dziękujemy za wsparcie naszego klubu. Jestem przekonany, że w tym sezonie wspólnie doświadczymy wielu wspaniałych sportowych emocji.

Witamy Auto Centrum Lis w rodzinie Energi MKS Kalisz!

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor tytularny klubu Energa MKS Kalisz

sponsor - energa

Sponsor tytularny PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor rozgrywek LSK

sponsor - plus
sponsorzy
sponsorzy
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar