W czwartek poznaliśmy nowy sztab szkoleniowy pierwszoligowej drużyny naszych siatkarek. Na jego czele stanął Mariusz Wiktorowicz, który w nadchodzącym sezonie będzie pełnił funkcję pierwszego trenera.

42-letni Mariusz Wiktorowicz od wielu lat jest związany z siatkówką – najpierw jako zawodnik (dwukrotny mistrz Polski z Yawalem Częstochowa), a od dziesięciu lat również jako szkoleniowiec. Na tym ostatnim polu wiele już osiągnął. Zwłaszcza z BKS-em Bielsko-Biała, z którym zdobywał mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Polski. W 2014 roku wprowadził do OrlenLigi drużynę Chemika Police, a ostatnio pracował w Developresie SkyRes Rzeszów i ponownie w BKS-ie.

– Zawsze sobie stawiam ambitne cele i do wyzwań podchodzę poważnie. Wiem, jaki w Kaliszu jest projekt, rozmawialiśmy o nim wielokrotnie. Na pewno przed nami dużo pracy. Każdy w sztabie będzie miał do odegrania swoją rolę i wspólnie będziemy pracować na wynik, który będzie nas satysfakcjonował – podkreśla szkoleniowiec. Jego asystentem będzie Daniel Przybylski, dotychczasowy pierwszy trener. W sztabie znaleźli się ponadto statystyk Nikolas Przybylski i fizjoterapeuta Tomasz Tomaszewski.

Całemu sztabowi trenerskiemu życzymy samych sukcesów!

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor tytularny klubu Energa MKS Kalisz

sponsor - energa

Sponsor tytularny PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor rozgrywek LSK

sponsor - plus
sponsorzy
sponsorzy
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar