Myjnia detailingowa Wash ’n’ Go zlokalizowana przy ulicy Widok 38 oferuje kompleksowe usługi ręcznego mycia aut oraz czyszczenia wnętrz pojazdów z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Właśnie dbałość o szczegóły to cecha najlepiej opisująca Wash ‘n’ Go, kluczowa dla zadowolenia klientów jeśli mówimy o firmach w branży tego typu. Oprócz pielęgnacji samochodu na miejscu myjnia oferuje również usługę “door-to-door” z odbiorem i odstawieniem auta pod drzwi klienta. Z kolei na profilach społecznościowych często można znaleźć ciekawe promocje i pakiety usług przygotowane na specjalne okazje. Umowa została przedłużona na kolejny sezon, a Wash ‘n’ Go to jedna z najdłużej współpracujących z naszym klubem firm. Właściciele oraz pracownicy myjni są również kibicami naszego zespołu, często goszczącymi na meczach domowych naszych drużyn.

Cieszymy się, że i w tym sezonie 2022/2023 będziemy partnerem Energi MKS Kalisz. Współpraca układa się znakomicie i to już od kilku dobrych lat. Czekamy z niecierpliwością na rozpoczęcie się nowego sezonu i wspólne przeżywanie niezapomnianych emocji w Arena Kalisz! – powiedzieli właściciele myjni Wash ‚n’ Go.

Współpraca i zaufanie lokalnych firm są dla naszego klubu wyjątkowo ważne. Kaliskie przedsiębiorstwa mogą rozwijać się jeszcze lepiej dzięki wzajemnemu wsparciu.

Bardzo cenimy sobie lojalność i stosunki wypracowane wspólnie przez lata. Myjnia Wash ‘n’ Go przy ulicy Widok 38 jest w gronie naszych Partnerów już od 3 lat, a liczymy, że to dopiero początek długiej i owocnej współpracy – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Kalisz Sp. z o. o.