Przed nami trzeci rok współpracy z Netland Computers! Kaliska firma z branży IT w 2021 roku dalej będzie wspierać klub w zakresie obsługi informatycznej i wciąż będzie mogła tytułować się Partnerem drużyn Energa MKS Kalisz.

Lokalni profesjonaliści
Netland Computers to dobrze znane kibicom przedsiębiorstwo IT pochodzące z Kalisza. Specjalizuje się w sprzedaży biznesowego wyposażenia z zakresu IT, serwisie, kompleksowej obsłudze informatycznej firm i wynajmie sprzętu komputerowego. Kaliska marka może pochwalić się sukcesami zarówno na arenie europejskiej, jak i światowej, ponieważ z powodzeniem obsługiwała takie wydarzenia jak Światowe Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku, Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn 2016 czy The World Games – mistrzostwa sportów nieolimpijskich. Netland Computers jest partnerem wielu wiodących marek, jak Dell, HP, Lenovo, Brother, Lexmark, Ricoh czy Microsoft.

Kalisz znany nie tylko ze sportu
Dzięki kolejnej umowie o współpracy, firma Netland Computers będzie mogła wciąż promować swoje szerokie usługi oraz sukcesy na arenie ogólnopolskiej, głównie za pośrednictwem transmisji telewizyjnych na antenach TVP Sport i Polsat Sport. Jest nam niezmiernie miło, że możemy wspierać nasz kaliski klub sportowy i wspólnie zagrzewać zawodników do walki. Tak jak Netland Computers nieustannie rozwija się i odnosi sukcesy w branży IT, tak też nasi sportowcy walczą z całych sił na arenie sportowej, odnosząc kolejne zwycięstwa. To dla nas ogromna radość być częścią rodziny Energa MKS Kalisz! – powiedział Marcin Przygocki, Prezes Netland Computers.

Współpraca liderów
Rok 2021 będzie już trzecim rokiem współpracy klubu i Netland Computers. Przez ten czas obie organizacje przeszły długą drogę i razem się rozwijały. Cieszę się, że po raz kolejny wspólnie będziemy walczyć na parkietach Tauron Ligi i PGNiG Superligi. Netland Computers jest jednym z liderów w swojej branży, podobnie jak my – jesteśmy jednym z największych klubów w Polsce. Dziękuję panu Marcinowi Przygockiemu za wiarę w naszą organizację i wieloletnie wsparcie – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu.

Cieszymy się, że Netland Computers pozostaje w rodzinie Energi MKS Kalisz!