W tym trudnym epidemiologicznie okresie, kolejna firma zdecydowała się wesprzeć Energa MKS Kalisz. Spółka E-Med24 przekazała klubowi środki ochrony osobistej, takie jak maseczki jednorazowe, przyłbice, środki do dezynfekcji rąk i powierzchni czy rękawiczki jednorazowe.

Spółka E-Med24 prowadzi sklep internetowy ekosmetyczka24.pl, który w swoim asortymencie oprócz produktów do profesjonalnego wykonywania zabiegów, posiada też kompleksowe wyposażenie gabinetów kosmetycznych. Obecnie oferuje również wszelkie środki ochrony osobistej, by zapewnić bezpieczeństwo na każdym poziomie: zarówno profesjonalistkom kosmetologii, jak i ich klientkom.

Z otrzymanego wsparcia zadowolony jest Prezes Zarządu klubu, Błażej Wojtyła: Sezon 2020/21 jest trudny, pod względem sanitarno-epidemiologicznym. Jest wiele nowych wytycznych, które każdy klub musi wprowadzić, co wiąże się oczywiście z dodatkowymi kosztami. Cieszę się, że spółka E-Med24 postanowiła pomóc Energa MKS-owi Kalisz w zapewnieniu bezpieczeństwa kibicom, zawodnikom i pracownikom klubu. Dziękujemy!

Bardzo dziękujemy za Tomaszowi Justowi z E-Med24 za wsparcie w tym trudnym sezonie!